Page 1 of 10
Kaciargine 04.29
Posted: 25 Apr 2007, 10:56
by storms
Skaitau reikai palaikyt musu zvaigzdes!
gal jums reikia kokios pagialbos?
nesigedinkit, sakykit!
kas is frakcijiniu vaziuos pasirgt?
Re: Kaciargine 04.29
Posted: 25 Apr 2007, 11:04
by Arvis
storms wrote:Skaitau reikai palaikyt musu zvaigzdes!
gal jums reikia kokios pagialbos?
nesigedinkit, sakykit!
kas is frakcijiniu vaziuos pasirgt?
sekmandieni giedra, oro temperatura 1 - 13oC vejas siaures 5m/s.
Posted: 25 Apr 2007, 11:05
by mindaugasa
sakau, kad shulja pazystu!
Posted: 25 Apr 2007, 11:15
by didzhej
Noreciau pabuti su frakcijos velniais ant sportiniu renginiu, bet speju, kad nebusiu nes negaliu zinokit!
Taigi
Posted: 25 Apr 2007, 11:24
by Yvl
man irgi panasu kad sekmadieni teks but kitoj vietoj..
sheima, vaikai etc.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 25 Apr 2007, 11:41
by storms
Posted: 25 Apr 2007, 11:44
by Renaz
Posted: 25 Apr 2007, 12:57
by Arvis
Posted: 25 Apr 2007, 13:16
by mindaugasa
Arvis wrote:
irgi storms, tik maziau kilobaitu.
Posted: 25 Apr 2007, 13:38
by gonzas
nu ash busiu, abi dienas stengsiuosi but, per kvalifikacija keishiu padangas ir rankshluostelius.
o per gonkes, laikysiu lietsargi. apsiausiu stringus ir odinius shortukus.
Posted: 25 Apr 2007, 14:40
by w919
o! storms, gerai kad paklausei!
is tikro vakar snekejom su mindaugu kad reik palapines ir palaikymo komandos. idant nomalios palapines neturime, buvau pasiules pasiimti ta dvigule, kur naudojom musu romantiskoj isvykoj po europa. bet sake gal ne. tai gyvensim forestery (mindaugas) ir priekaboj (ash).
jeigu rimtai, tai betkokia pagalba i nauda!! jeigu butu kolegu uzdarame parke tai galetu labai praversti - vdrug sulakstyt kokio benzo ar pvz pasaugot daiktus kad buduliai neistasytu zajezdo metu. nzn ar gausim xaliavu praejimu komandos nariams - turetu paaisketi sestadieni ryte kai registruosimes.
taipogi butu dvasinga jeigu kas isploteriuotu motofrakcijos lipdukus ir man numeri "147".
Posted: 25 Apr 2007, 14:43
by storms
tai ok!
as te tikrai busiu, tik da nezinau ar su piktute lekt ar su masina
Posted: 25 Apr 2007, 14:53
by w919
mums su minde taipogi tarpuose reikes prasimantyti pramogu ir uzsiemimu, nes tvarkarastis toks:
sestadieni
08:00 registracija ir tech. komisija
...
12:30 C klases laisvos treniruotes
...
16:00 C klases kvalifikacija
sekmadieni
08:30 registracija ir tech. komisija (turbut kartoti nereikes, busim praeje sestadieni)
...
11:00 C klases apsilimas
...
14:10 C klases lenktynes
Posted: 25 Apr 2007, 15:09
by gonzas
uzhdejau wajduliui +1 uzh vakarykshti izoliacinio fast tiuningo/stylingo stebukla!
jeigu ka, ash galesiu sulakstyti visokiu reikalu, bo zhadu trintis abi dienas aplink Jumis ir visaip kaip draugaut.
dar galiu parupinti kanpiuteriniu zaidimu W, o mindaugui tai mergu gal kokiu.

Posted: 25 Apr 2007, 21:50
by gediminas
Su salyga, kad abi dienas busiu Kaune, planuoju taip pat atvaziuoti tiek 6dieni, tiek 7dieni. Jei reiks kokio help, you are welcom.