Page 1 of 3
Honda CBR 1000 RR '06 Test
Posted: 05 May 2007, 10:32
by storms
vakar buvo pratestuotas naujausios kartos cbras
naka.
valyt!
aciu
Posted: 05 May 2007, 10:53
by tckd
konkreciausias reviewsas koki tik mates esu!

Posted: 05 May 2007, 10:54
by Arvis
Kanka
Posted: 06 May 2007, 11:52
by Vee Crunchy
Aciu! Laukiam sekancio reportazo apie litru shootouta.
Re: Honda CBR 1000 RR '06 Test
Posted: 06 May 2007, 19:01
by efk0nas
storms wrote:vakar buvo pratestuotas naujausios kartos cbras
naka.
valyt!
aciu
kĆ»l. reiks ir man kada tokĆ
Posted: 23 Aug 2007, 10:49
by storms
tesiu 2006-2007 cbr reviewa.
su salyga, kad abkatke jau padaryta - buvo prasmaugta.
taigi pastebejimai lyginant su 2004 metu modeliu:
1. valyt tikrai geriau. ir valyt nuo pat apacios.
2. vaziuokle kazkokia truputi kitokia. nzn kuo, gal vos vos minkstesne (geraja to zodzio prasme). neligumus sueda tobulai, bet neatsiranda "gumiskumo" pojucio.
3. stabdziai - skirtumo nepajutau
4. sedesena - skirtumo nepajutau
su salyga kad mindaugo nebera parasysiu lyginamaji testa tarp 2006 CBR 1000 RR ir 2004 VTR 1000 SP
taigi, anot mindes, cbras vtra atpisa visom prasmem.
aciu
Posted: 01 Jun 2008, 22:11
by Neverwinter
Nu pats turejau Honda cbr 1000rr 2004 metu....Dabar turiu Honda 2006 metu
litrine,ka galiu pasakyti? 2006 cbr litrinis valina zymiai geriau,ir sakyciau daug geresne ryva is vietos,ta prasme gaziuka "niukt" ir vienke stojasi 1.2.3 begiais.Anas 2004 valina panasiai is eigos paskui tarkim nuo kokios 140 spaudziant,aijna lygiai,nes draginau,bet vaziuojant is vietos,tolygiai greit nuspaudziant gaza,2004 metu RR sunkiai plesiasi nuo zemes,gal kokius 5 cm,perjungus i 2 begi,isvis nekyla,nebent aisku pergazuosi.Sedau pirma karta ant 2006,tai gaziuka tik niukt biski,ir stovi visas kaip beris.
Todel pabaigoje galiu drasiai pasakyti,kad 2006 cbr 1000rr yra labai papiktintas,o ypac viskas islenda raunant is vietos

Posted: 01 Jun 2008, 22:22
by nepykit
Neverwinter wrote:..ka galiu pasakyti...
Pasakyk pirma kas tu toks -->
http://www.motofrakcija.lt/forum/naujie ... s-t39.html
Posted: 01 Jun 2008, 23:10
by Neverwinter
as nepriklausomas moto expertas

Jei pats ko nori paklausk,mielai atsakysiu

Posted: 01 Jun 2008, 23:13
by Username
Posted: 01 Jun 2008, 23:14
by mindaugasa vol.2
siap tai cia neobjektyvus revjusas: nuo kada honda valina??
nevervinteriui dedu minusa.
Posted: 01 Jun 2008, 23:17
by nepykit
Neverwinter wrote:as nepriklausomas moto expertas

Jei pats ko nori paklausk,mielai atsakysiu

Standartiniai klausimai:
Lytis, Amzius, Vardas, Miestas, Mocas, Alaus gerimas, Varymas ant ratelio (priekinio/galinio) ir kt..
Atsakyma, laikantis nusisstovejusios tvarkos prasome talpinti minetajame
naujoku skyrelyje
Posted: 01 Jun 2008, 23:23
by Neverwinter
mindaugasa vol.2 wrote:siap tai cia neobjektyvus revjusas: nuo kada honda valina??
nevervinteriui dedu minusa.
A siaip nuo kada Honda nevalina?

Nes geresnio moto siuo momentu is tokios klases nelabai yra,esu asmeniskai isbandes suzuki,kawasaki...Gal honda ten ir nusileidzia keliais kilowatais skaitant engine power,bet kas liecia patvaruma,rema ,tai nera ka lyginti su kokiu kawa ar suzu,kawos vapsie remas sutruksta nuo vienkes kilnojimo
P.s beto as cia lyginau Honda 06 metu su 04 metu honda,o ne kitais modeliais

Posted: 01 Jun 2008, 23:24
by Neverwinter
nepykit wrote:Neverwinter wrote:as nepriklausomas moto expertas

Jei pats ko nori paklausk,mielai atsakysiu

Standartiniai klausimai:
Lytis, Amzius, Vardas, Miestas, Mocas, Alaus gerimas, Varymas ant ratelio (priekinio/galinio) ir kt..
Atsakyma, laikantis nusisstovejusios tvarkos prasome talpinti minetajame
naujoku skyrelyje
Aij nepyk,nenoriu labai "gaidintis"... uzteks ir cia man zodzio laisves :B
Posted: 01 Jun 2008, 23:55
by Username
Neverwinter wrote:mindaugasa vol.2 wrote:siap tai cia neobjektyvus revjusas: nuo kada honda valina??
nevervinteriui dedu minusa.
A siaip nuo kada Honda nevalina?

Nes geresnio moto siuo momentu is tokios klases nelabai yra,esu asmeniskai isbandes suzuki,kawasaki...Gal honda ten ir nusileidzia keliais kilowatais skaitant engine power,bet kas liecia patvaruma,rema ,tai nera ka lyginti su kokiu kawa ar suzu,kawos vapsie remas sutruksta nuo vienkes kilnojimo
P.s beto as cia lyginau Honda 06 metu su 04 metu honda,o ne kitais modeliais

Cia kurios kavos remas truksta? (kalbame apie 2004m+)? Ar tu 10metu senumo ligas taikai naujesniems motams?
