Page 1 of 1

Perku viska

Posted: 27 Jun 2006, 10:15
by mindaugasa
sankabos bakeli 1000rr
bendzo bako uzkrakta komplekte nuo bile kokios hondos (panasu, kad vienodi)
dar viska perku
siulyti

Posted: 27 Jun 2006, 12:04
by Username
gal reiktu mazda isardyti ir gabalais paleisti?

Posted: 27 Jun 2006, 12:17
by mindaugasa
Username wrote:gal reiktu mazda isardyti ir gabalais paleisti?
gautum x5 kartus daugiau pinigu neugu uz visa gabale!
ten yra sankabos bakelis?
leisk gabalais ir imu

Posted: 28 Jun 2006, 13:09
by Username
pabandysiu isimti sankaba pries pat pat pardavima, gal pirkejas nepastebes.Tada parduosiu tau brangiai.