Page 1 of 2

Trasos

Posted: 15 Jun 2007, 13:00
by mindaugasa
Labadiena,
cia sportininkams teks talpinti savo pastabas, nuomones apie atskiras trasas. W ketina parashyti apie TT trasa, bo iki shiol tai aisku tik tike, kad ten apie 260 posukiu.

Tuo tarpu klasuimas Aivarui: Brno? Visi saukia, kad ji labai greita. bet schemoje matosi ir keletas posukiu.
kiek ji greita? koks vid. greitis? ar bent "greitesne" negu kacergine?

klausimas kilo del gearingo: nugiearinau zemyn labai motobloka. ar neatsirems i ribotuva? nesinori be reikalo kelti aukstin gearingo, bo ir taip labai malonu matyti tolstancias zxr ir gsxr'u nugaras tiesiosiose :(

Posted: 15 Jun 2007, 21:01
by storms
dabar biski pazaidziau moto gp 3
skaitau kad ne tik tau, bet ir man gearinga teks keist...
:-k

Posted: 15 Jun 2007, 22:23
by motobiker
as ta trasa pazystu irgi tik is motoGp zaidimo :D - pagrindinis greitumas gana ilgoje tiesiojoje ir pirmame posukyje po jos ,kur praktiskai eini pilnu gazu.... kaip bus naturoje nezinau,nes ten nebuvau ](*,)

EDIT : galite paziureti klipa is tos trasos,kaip masina vaziuoja - http://motosportas.lt/?id,105

Posted: 15 Jun 2007, 22:37
by storms
siek tiek statistios apie brno:
plotis 15 m
ilgis 5403 m
ilgiausia tiesioji 636 m
desini posukiai 8
kairi posukiai 6

Posted: 16 Jun 2007, 09:56
by mindaugasa
klipukas - gerai. plati trasa!

Posted: 16 Jun 2007, 11:14
by w919
skaitau tie, kurie zaidzia zaidimus turi zymu pranasuma!!

Posted: 16 Jun 2007, 11:47
by storms
su salyga, kad trasos ilgis yra 5403 m o masina rata iveikia per 2.25 min, koks vaikai gaunasi vid greitis?

Posted: 16 Jun 2007, 11:53
by Vito
Record MotoGP 2004 - A. Barros - 1'59.302 - 163.038 km/h
Record 250cc 2004 - D. Pedrosa - 2'03.332 - 157.710 km/h
Record 125cc 2003 - L. Cecchinello - 2'07.836 - 152.154 km/h

Posted: 16 Jun 2007, 11:55
by Vito
Dažniausi kritimai - antrame posūkyje.
MotoGp prieÅ¡ jį stabdosi maždaug nuo 300 iki 110.

Posted: 16 Jun 2007, 12:42
by mindaugasa
pala! bet tai tada nera greitesne trasa negu kacergine??
motogp baroso vid greitis mazesnis negu plad kacergoje?
ten gal tos tiesiosios labai greitos tik, o toliau vieni posukiai ir tarp ju nelabai isileksi??

Posted: 16 Jun 2007, 13:02
by storms
[quote="Vito"]Dažniausi kritimai - antrame posûkyje.
MotoGp prie� jĆ

Posted: 16 Jun 2007, 13:22
by Vito
storms wrote:
Vito wrote:Dažniausi kritimai - antrame posûkyje.
MotoGp prie� já stabdosi maždaug nuo 300 iki 110.
turejai omeny 3 posukyje?
Kažkaip to mažo vos lenkto posūkio po pirmojo net neskaičiau posūkiu, ale pasirodo rimtai jis yra antras :)
Tada jo - dažniausi kritimai 3-ame.

Posted: 16 Jun 2007, 13:33
by storms
jio, te nuo kalniuko pareini dar....

Posted: 16 Jun 2007, 13:44
by storms
jei neklystu kaip tik dabar rodo formule kazkokia brno
per evrosporta

Posted: 16 Jun 2007, 22:27
by motobiker
w919 wrote:skaitau tie, kurie zaidzia zaidimus turi zymu pranasuma!!
siaip jeigu yra noras galim vakarais per interneta visi kartu pasitreniruoti MotoGP2 su 2006 updatu Brno trasoje - tada bus visi lygus =D>