Page 1 of 2

0-100 km/h

Posted: 20 Jun 2007, 14:24
by tckd
noriu pasiloxinti :glasses7:

an kiek enduro daro 100km/h?
karvutem raso visokiom, kazkaip enduro visokiem nerandu..
noriu vienam avtomobilininkui parodyti kad netaip viskas blogai.

Posted: 20 Jun 2007, 14:26
by Renaz
As buvau rades, kad dominatorius iki 100 Km/h eina per 5,6s man rodos! kazkas 5-6s zonoj vienu zodziu.

Posted: 20 Jun 2007, 14:27
by storms
skaitau per kokiass 6 s turi imt

Posted: 20 Jun 2007, 14:28
by tckd
Renaz wrote:As buvau rades, kad dominatorius iki 100 Km/h eina per 5,6s man rodos! kazkas 5-6s zonoj vienu zodziu.
tai dominatorius kiaulis.
kox wr manau isliptu is penkiu..
bet prasom kur parasyta juodai an balto!

Posted: 20 Jun 2007, 14:28
by ezhiukas
suzuki dr-z 400 s per 5.7 s

Posted: 20 Jun 2007, 14:29
by storms
ezhiukas wrote:suzuki dr-z 400 s per 5.7 s
skaitau kad bergas atpisa drz i 1 vartus
todel skaitau is 5 tikrai islipa

Posted: 20 Jun 2007, 14:31
by w919
sian i darba atvaziavau su SV. review: labiausiai ka primena sedesena, minkstumas ir varavimas is anksciau bandytu tai butent dominatoriu.
patikrinau, 100 jama per 3.2 sek!

edit: patikrinau aisku internete, o ne tikrovej.

Posted: 20 Jun 2007, 14:33
by storms
w919 wrote:sian i darba atvaziavau su SV. review: labiausiai ka primena sedesena, minkstumas ir varavimas is anksciau bandytu tai butent dominatoriu.
patikrinau, 100 jama per 3.2 sek!

edit: patikrinau aisku internete, o ne tikrovej.
a unt ratele ajn?

Posted: 20 Jun 2007, 14:36
by w919
su salyga kad man net RR nein, tai bbz.
bet esu tikras kad turetu!

Posted: 20 Jun 2007, 14:38
by storms
uz perdeta kukluma gauni -1

Posted: 20 Jun 2007, 14:39
by w919
aciu, as jo nusipelniau!!

Posted: 20 Jun 2007, 14:42
by storms
w919 wrote:aciu, as jo nusipelniau!!
nedekok nes dar negavai
kolkas nebeleidzia

Posted: 20 Jun 2007, 14:55
by Renaz
tckd wrote:
Renaz wrote:As buvau rades, kad dominatorius iki 100 Km/h eina per 5,6s man rodos! kazkas 5-6s zonoj vienu zodziu.
tai dominatorius kiaulis.
kox wr manau isliptu is penkiu..
bet prasom kur parasyta juodai an balto!
Kiaulis, bet turi kieta sukimo momementa ir 650cc
WRs skaitau i penkias tilptu yzi. Ein is vietos geriau nei dominators.

Posted: 20 Jun 2007, 15:03
by ezhiukas
bet cia kazkoks amebiskas matavimas nuo 0 iki 100. Daba gi visi ant drages ein, 1/4 mylios. Va sita reikia ziuret

Posted: 20 Jun 2007, 15:05
by w919
nesutinku. 1/4 mylios isibegejimui realiame gyvenime retai sutinkama. o begejamasi iki 100 - daznai.