Page 1 of 2
Honda Valkyrie
Posted: 09 Jul 2007, 13:29
by Harli
Parduodu Honda Valkyrie, 2000m, 1,5.
Daugiau info cia
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=58252
Mocas buvo lengvinamas, nuimtas priekis su stiklu. Prieki galima uzsideti, plius yra radija/cd ceinzeris. Visos detales kurias reikia uzdeti yra. Kaina siek tiek galima derinti. Skambinti nurodytu numeriu arba 868084402.
Posted: 09 Jul 2007, 13:33
by ezhiukas
cia net ne traktorius, o Zilas

Posted: 09 Jul 2007, 13:37
by Yvl
bet jo varinkelio garsas visai nedvasingas.. visai...
Posted: 09 Jul 2007, 13:38
by Harli
Bet vaziuoja smagiai, ir super daiktas ilgoms kelionems

Posted: 09 Jul 2007, 13:38
by ezhiukas
ai, dar uzdejau minusa uz tai kad nenuejo i naujoku kanpeli, o iskart pradejo cia komercija uzsiiminet

Posted: 09 Jul 2007, 13:41
by Yvl
io! nuo manes irgi minusas parein...
nei kas toks, nei is kur, o is karto mol: pirkitia, kainos brangs!
Posted: 09 Jul 2007, 13:41
by Harli
As dar tik bandau nagrinetis

Posted: 09 Jul 2007, 13:42
by Yvl
Harli wrote:As dar tik bandau nagrinetis

marsh y naujoku kanpely dosje pildyt!

Posted: 09 Jul 2007, 13:45
by Arvis
IMHO nepasisekes bandymas lengvint.
Posted: 09 Jul 2007, 13:48
by Harli
Buvo boxas gale ir priekis. Siaip ne sau ta moca pirkau, man Valkira siek tiek per sunkus, atsisedu, atsikeliu, bet vaziuot neisdristu

Susikloste gyvenime tokia situacija, kad tiesiog sita moca reikia parduot, man jis nereikalingas, ir siaip zinau, kad i minusa jau dabar sokau... Siaip sudsejus viska, sutvarkius liuks variantas butu. Bet man rankos nekyla to daryt ir tada pardavinet.
Posted: 09 Jul 2007, 13:49
by Arvis
Yvl ? tau nelaikas upgreida daryt ? Garsa galima nesunkiai pataisyt su cobra dudom. (arba v&h jeigu gamina)
Posted: 09 Jul 2007, 13:51
by efk0nas
Po raidouto link Jurbarko Yvl'as jam litrą (nors ir neišdrįso paprašyt, kad duočiau pralėkt

)!

Posted: 09 Jul 2007, 13:52
by ezhiukas
nelabai ka ten pataisysi, 6 cilindrai niekad nedirbs kaip du
Edit: o ir kaina didele, paciam vezantis toki pati ziloka galima gerokai pigiau pasiimt
Posted: 09 Jul 2007, 13:55
by Arvis
Nu siaip tu teisus. Uz tokia suma galima panasiu metu HD atsisiust...dar net apysveiki.
Posted: 09 Jul 2007, 13:59
by Harli
ezhiukas wrote:nelabai ka ten pataisysi, 6 cilindrai niekad nedirbs kaip du
Edit: o ir kaina didele, paciam vezantis toki pati ziloka galima gerokai pigiau pasiimt
??? Techniskai tvarkyti nieko nereikia, gerai dirba viskas, reikia tik uzsideti spidometra, antra zibinta, stopa... As tik pasiuliau, yra gi tokjiu, kuriems tik Valkirijos reikia
