Page 1 of 2

TT raideriai British Superbike

Posted: 20 Jul 2007, 09:26
by w919
Kaip zinia, ne vienas TT raideris vaziuoja British Superbike cempionate. Tai labai skirtingos sporto shakos ir TT zvaigzdems nebutinai gerai sekasi trumpose trasose, o ziedininkams butinai nesiseka TT. :)

Tuo smagiau, kad paskutiniame BSB etape sitie du jaunuoliai - John Mc Guiness ir Ian Hutchinson is HM Plant komandos, neabejotini siu laiku TT lyderiai ir favoritai -

uzeme abi pirmasias vietas Supersport klaseje:

http://www.iomtt.com/News/2007/07/17/Mc ... -form.aspx


Taip pat paskaiciau, kad vienoj tokioj lavkej kur mindaugasa pirko lietaus apranga ir karboninius antrankius, bus demonstruojamas McGuinesso motociklas.

http://www.iomtt.com/News/2007/07/19/Mc ... -show.aspx

Kanka!!

:D =D>

Posted: 20 Jul 2007, 09:37
by mindaugasa
nu neblogai varo! turbut bykoz naujas cbras600 yr geras?

Posted: 20 Jul 2007, 09:59
by storms
kaip visada noreciau susikti tema ir pasakyti, jog pasigedau tam tikru chartu musu forume.
nesakysiu kodel.
pasiilgau ir tiek.
dar pasiilgau nesakysiu irgi ko
Image

Posted: 20 Jul 2007, 10:05
by w919
aha...

Posted: 20 Jul 2007, 11:26
by mindaugasa
cia galima matyti, kurie motociklai yra geriausi ir kodel jie didele persvara laimi lenktynese.

Posted: 20 Jul 2007, 11:39
by tckd
isbraukus dukaky tarp megeju manau viska galima suniveliuoti i nykstamai maza jokio skirtumo!

Posted: 20 Jul 2007, 11:40
by mindaugasa
tckd wrote:isbraukus dukaky tarp megeju manau viska galima suniveliuoti i nykstamai maza jokio skirtumo!
jau pasakei, tai pasakei! 0.8AG skirtumas! kuris duoda 0.003s geresni isibegejima!!!
cia ne skirtumas, o visas SKIRTUMAS!!!

atsiprasyk dabar visu

Posted: 20 Jul 2007, 11:41
by storms
tckd wrote:isbraukus dukaky tarp megeju manau viska galima suniveliuoti i nykstamai maza jokio skirtumo!
o as skaitau kad jamciau dukaty!
man jis grazus!
dar man grazus anava sitas:
Image

Posted: 20 Jul 2007, 11:44
by tckd
butent reik imt kas graziau!
nes kai graziau jautiesi geriau,
kai jautiesi geriau, smaugi greiciau
kazkur -0.005s liogkai.

Posted: 20 Jul 2007, 11:44
by Qu'est ce que c'est
alia qrva kai italu nekenciu ir ju rankdarbiu nx. triperiai nx.
tepaluotas - barshkalas :evil:

Posted: 20 Jul 2007, 11:45
by w919
paantrinu qnestui.

Posted: 20 Jul 2007, 11:46
by mindaugasa
dabar atidarysim nauja tema apie graziausia motocikla ir aplamai grozi (gal net elegancija?) =D>

Posted: 20 Jul 2007, 11:47
by w919
as tik girdejau kad BMW pasizymi perdetu pizoniskumu!

Posted: 20 Jul 2007, 11:50
by mindaugasa
w919 wrote:as tik girdejau kad BMW pasizymi perdetu pizoniskumu!
perdeti shioje vietoje skamba gerai!

Posted: 20 Jul 2007, 11:56
by storms
Qu'est ce que c'est wrote:alia qrva kai italu nekenciu ir ju rankdarbiu nx. triperiai nx.
tepaluotas - barshkalas :evil:
Image
:jerkit: