Page 1 of 1
Laba diena
Posted: 23 Jul 2007, 09:48
by Teo
su salyga, kad atsirado dvasinga skiltis tikriem ruokeriam, tai prisiregistrinau vėl

Posted: 23 Jul 2007, 09:49
by Harli
O kadangi prisiregistraves vel, tai gal eik i naujokus ir vel prisistatyk

Minusas (as ju cia irgi prisirinkau uz tokius bajerius

)
Posted: 23 Jul 2007, 09:50
by gonzas
kad ir vel naujai prisiregistrinus vistiek reik eit i naujoku skyreli.
nepyk, bet gauni minusa!
edit:
nors ir zinau apie tave viska

bet noriu suzinoti dar kanors
Posted: 23 Jul 2007, 09:50
by Arvis
Pirmas kaliau minusa!
Posted: 23 Jul 2007, 09:52
by mindaugasa
dedu pliusa uz pozityvia tema.
Posted: 23 Jul 2007, 09:53
by w919
nu. kuom ne serialas...
Posted: 23 Jul 2007, 10:05
by Teo
nu zajebys, čia baisiau nei omnitel.moto

einu į kampą nusibausti
Posted: 23 Jul 2007, 10:08
by Renaz
Daviau minusa. Nera cia lygesniu uz lygius. Naujas, reiskia eini ir issipazini i naujoku skyreli. Tada gavus leidima jau galima kurt panasaus pobudzio temas!
Posted: 23 Jul 2007, 10:08
by storms
ta proga segu -, uz tai kad esi gedingai pabeges
Posted: 23 Jul 2007, 10:15
by Teo
storms wrote:ta proga segu -, uz tai kad esi gedingai pabeges
nemai
Posted: 23 Jul 2007, 23:44
by wundis
Skaitau minusas ir nekitaip.