Page 1 of 1

Laba diena

Posted: 23 Jul 2007, 09:48
by Teo
su salyga, kad atsirado dvasinga skiltis tikriem ruokeriam, tai prisiregistrinau vėl :)

Posted: 23 Jul 2007, 09:49
by Harli
O kadangi prisiregistraves vel, tai gal eik i naujokus ir vel prisistatyk :D Minusas (as ju cia irgi prisirinkau uz tokius bajerius :skvydukas: )

Posted: 23 Jul 2007, 09:50
by gonzas
kad ir vel naujai prisiregistrinus vistiek reik eit i naujoku skyreli.

nepyk, bet gauni minusa!

edit:

nors ir zinau apie tave viska :gay: bet noriu suzinoti dar kanors

Posted: 23 Jul 2007, 09:50
by Arvis
Pirmas kaliau minusa!

Posted: 23 Jul 2007, 09:52
by mindaugasa
dedu pliusa uz pozityvia tema.

Posted: 23 Jul 2007, 09:53
by w919
nu. kuom ne serialas...

Posted: 23 Jul 2007, 10:05
by Teo
nu zajebys, čia baisiau nei omnitel.moto :)
einu į kampą nusibausti

Posted: 23 Jul 2007, 10:08
by Renaz
Daviau minusa. Nera cia lygesniu uz lygius. Naujas, reiskia eini ir issipazini i naujoku skyreli. Tada gavus leidima jau galima kurt panasaus pobudzio temas!

Posted: 23 Jul 2007, 10:08
by storms
ta proga segu -, uz tai kad esi gedingai pabeges

Posted: 23 Jul 2007, 10:15
by Teo
storms wrote:ta proga segu -, uz tai kad esi gedingai pabeges
nemai

Posted: 23 Jul 2007, 23:44
by wundis
Skaitau minusas ir nekitaip.