Page 1 of 1

Pavarų perjungimas be sankabos

Posted: 01 Aug 2007, 16:44
by w919
wundi, grybaudamas po Sportrider uztikau, ipastinu:
http://www.sportrider.com/ride/RSS/146_ ... pshifting/

Posted: 01 Aug 2007, 16:55
by gonzas
o kam cia dar kas neaishku?

Posted: 01 Aug 2007, 19:08
by w919
manai wundis buvo paskutinis planetoje atrades sy fycera? :)

Posted: 01 Aug 2007, 19:12
by gonzas
aaaa, taip taip taip taip, prisimenu kad net minusa jam daviau

Posted: 01 Aug 2007, 23:48
by wundis
hehe :) na dekui uz linka aler pastaruoju metu retokai metydamas begius aukstyn sankaba belieciu :batons: tas galioja tiek smaugiant tiek vaziuojant ramiai. kiba po biski igundu :)

Posted: 02 Aug 2007, 08:49
by Arvis
Beje tiem kas sake, kad HD greiciu dezhe taip nesijungia, noriu pranest - Klydot!

Posted: 02 Aug 2007, 08:54
by Qu'est ce que c'est
ont ratelio irgi ein ?

Posted: 02 Aug 2007, 08:56
by Arvis
Qu'est ce que c'est wrote:ont ratelio irgi ein ?
Nebandziau dar. Vis laiko ner.

Posted: 02 Aug 2007, 09:16
by ezhiukas
nesakiau kad nesijungia, sakiau kad kartais buna miss-shiftai. Dezes pedalas nuvaziuoja iki galo, o begis nepersijungia. Is sono atrodai kaip pradinukas, ne ta begi ikales :) Siandien planuoju tepaliukus dezej pasikeist, gal pades