Page 1 of 1

Atsishaukimas

Posted: 07 Aug 2007, 19:40
by Yvl
Nakagi. Perskaiciau. Foruma. Visa. Po atostogu. Nepatiko.
Ar forumas krypsta i zhabangu stiliu ar kaip cia? Intrigos intrigeles kazkokios... ir siaip - dvasingumas dingsta nezmoniskais tempais. kaip jus skaitot? parasykit skubiai!

Posted: 07 Aug 2007, 19:52
by gonzas
rasau kol galiu, nes teks iseiti. taip nubalsavo publika