Page 1 of 3

Visuomenes piktumas

Posted: 13 Aug 2007, 17:40
by wundis
:?
Gera diena gerbiamieji,
Noreciau pareiksti nuosridu susirupinima kryptimi, kuria eina musu visuomene. Is neturejimo ka veikt akim permeciau sio straipsnio komentarus. Apie straipsnio esme galim padiskutuot veliau, tuo tarpu sio posto esme yra bauginantis visuomenes piktumas beigi nusistatymas pries motociklizma. Negaliu ziuret, kiek piktumo, pavydo, kiek zmoniu linki bloga ... Kas daros ?
Tiesa sakant paciam kiek kartu yra atsitike kad pries snuki uzdaromas tarpas tarp masinu, kiek zmoniu piktybiskai stumia i priesinga juosta, kiek zmoniu tiesiog pradeda metytis pamate kad vaziuoju is paskos. Bl*d. Parasykit !

Posted: 13 Aug 2007, 17:58
by Teo
ką čia ir berašysi... mažiau skaitinėk ką debilai rašo :) ir negadink nervų.

Posted: 13 Aug 2007, 18:02
by Arvis
Nu ka, lochai gavo eiline proga issakyt savo stereotipine nuomone. Px. Kanka

Posted: 16 Aug 2007, 15:45
by wundis
http://www.lrytas.lt/?id=11872533841186105904&view=4

:)
musiet belenkdamas olandas vos nenuplojo vieno is piktuju ! stai kaip saziningi zmones nukencia ! [-o<

Posted: 16 Aug 2007, 15:56
by El Traxo
Ar tik čia nebuvo gretimo staliuko kaimynai iš myto Pušynėlyje? Spėju iš jų komunikacinių [ne]gebėjimų. Laikas ir vieta sutampa

Posted: 16 Aug 2007, 16:04
by w919
#-o :-k

Posted: 16 Aug 2007, 19:58
by Yvl
siandien. antakalnis. approx 18:45.
Lekiu sau ramiai tik fyst - pries nosy piktukinykas beatlekias priespriesine juosta! ir tik jablynkst - stoppie pries nosy ispilde...
skvydas atmarozkas. nekitaip.
va, pasipiktinau ir as....

Posted: 17 Aug 2007, 14:39
by didzhej
as irgi pasiguosiu.

Stoviu sankryzoje su masina, gerbiu motociklietininkus, nedarau siauru tarpu, o cia atlekia skvydukas nax ir pradeda landzioti, tik bum per veidrodeli su peciu... ir toliau nuvaziavo, veidrodis toks... nusimususiu kalibru... ateijau prie jo, nes prieki manes atsistojo, pabaladojau per salma, paklausia ar drausta gyvybe... paspaude per gaza ir nuleke i desine, per dvi eiles... GALVOJU durnas pideras. Ka jus galvojat?

Ai.. blet... sunervino, dabar ta plastmase biski tabaluoja... :(
PIDERASTAS

Posted: 17 Aug 2007, 14:53
by El Traxo
didzhej wrote:as irgi pasiguosiu.

pabaladojau per salma, paklausia ar drausta gyvybe...
vuohahaha. =D> Geras najezdas :violent1: - gyvybe drausta????!!!! Po to dar kokio draudimo brokerio kortele įkišt

Posted: 17 Aug 2007, 15:01
by gonzas
ash sakiau kad vilnius kaimas

Posted: 17 Aug 2007, 15:04
by didzhej
Kaimas... KAUNAS...
cia nors uz tamsinta stikla nerekia sustabde! :

Posted: 17 Aug 2007, 15:22
by gonzas
jo!

pas jus pieno upes teka ir kabakuose buteliai neskraido i galvas, nekaltoms mergelems.

Posted: 17 Aug 2007, 15:23
by didzhej
gonzas wrote:jo!

pas jus pieno upes teka ir kabakuose buteliai neskraido i galvas, nekaltoms mergelems.
A vot sito nezinau, gal delto, kad nekalto is barus nevaiksto?

Posted: 17 Aug 2007, 15:50
by gonzas
beda su jumis.

p.s.


ryt visa diena trakuose sedesiu! tai yra dirbsiu prie margio ezero

Posted: 17 Aug 2007, 16:37
by didzhej
darbas toks.. nedulkinas sakyciau.