Page 1 of 4

2007.09.09 - tarptautinės žiedo varžybos Kačerginėje

Posted: 20 Aug 2007, 19:25
by motobiker
Rugėjo 7-9 dienomis visi į gonkes marš - smulkesnė info : http://motosportas.lt/?id,1;news,28

Posted: 20 Aug 2007, 20:51
by gonzas
jeigu reik kuom padet - sakyk!

Posted: 20 Aug 2007, 21:05
by motobiker
gonzas wrote:jeigu reik kuom padet - sakyk!
reikia - suvaryti i starta koki 20-25 dalyviu C klaseje :D

Posted: 20 Aug 2007, 21:15
by gonzas
jojo!

kitamet gal ir ash vaziuosiu, jei ka isigysiu ir litu bus!

siemet nebent galima kiauliu suvaryt i trasa

Posted: 20 Aug 2007, 21:20
by storms
rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde

Posted: 21 Aug 2007, 10:18
by Vito
storms wrote:rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde
Tau tai tikrai ne žiūrėt reikėtų ;-) Tiesiog privalai važiuoti pats :)

Posted: 21 Aug 2007, 10:43
by storms
Vito wrote:
storms wrote:rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde
Tau tai tikrai ne ˛iūrėt reikėtų ;-) Tiesiog privalai va˛iuoti pats :)
jei atvirai - bijau
galiu dar papildomu priezasciu pavardint, kaip antai kostiumo, pirstiniu trukumas, saibu ir pasiruosimo trukumas

Posted: 21 Aug 2007, 10:52
by gonzas
tai kad ir taip pavarytum geriausiai jauciu! :joja:

Posted: 21 Aug 2007, 11:10
by storms
:mbj:
tai yra neimanoma, ibo kad pavaryt - reikia treniruotis. o treniruotasi siais metais nebuvo. tiksliau buvo keli ratai per sprinta.

Posted: 21 Aug 2007, 11:14
by gonzas
nu bet brno tai pavarei! :smaugia:

Posted: 21 Aug 2007, 11:19
by storms
paskutinis
:pazors:

Posted: 21 Aug 2007, 11:31
by gonzas
nu bet pavarei, kad ir paskutinis!

tu tai PA DA REI!

Posted: 21 Aug 2007, 11:33
by storms
gonzas wrote:nu bet pavarei, kad ir paskutinis!

tu tai PA DA REI!
nustok but ameba ir padlaiziaut!
buk tikras vyras ir paloxink kad nepataikiau i pirma 3jetuka!
-1 uz minkstaskuriskuma

Posted: 21 Aug 2007, 11:34
by gonzas
pisau ir skambinau ant to minuso!




tu vistiek, PAVAREI!

Posted: 21 Aug 2007, 12:26
by Vito
storms wrote:
Vito wrote:
storms wrote:rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde
Tau tai tikrai ne žiûrët reikëtø ;-) Tiesiog privalai važiuoti pats :)
jei atvirai - bijau
galiu dar papildomu priezasciu pavardint, kaip antai kostiumo, pirstiniu trukumas, saibu ir pasiruosimo trukumas
Būtų blogai jei baimės nebūtų :)
Praktiškai esu tikras, kad atp...um jei ne visus, tai didžiąją daugumą.