Page 1 of 4
2007.09.09 - tarptautinės žiedo varžybos Kačerginėje
Posted: 20 Aug 2007, 19:25
by motobiker
Rugėjo 7-9 dienomis visi į gonkes marš - smulkesnė info :
http://motosportas.lt/?id,1;news,28
Posted: 20 Aug 2007, 20:51
by gonzas
jeigu reik kuom padet - sakyk!
Posted: 20 Aug 2007, 21:05
by motobiker
gonzas wrote:jeigu reik kuom padet - sakyk!
reikia - suvaryti i starta koki 20-25 dalyviu C klaseje

Posted: 20 Aug 2007, 21:15
by gonzas
jojo!
kitamet gal ir ash vaziuosiu, jei ka isigysiu ir litu bus!
siemet nebent galima kiauliu suvaryt i trasa
Posted: 20 Aug 2007, 21:20
by storms
rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde
Posted: 21 Aug 2007, 10:18
by Vito
storms wrote:rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde
Tau tai tikrai ne žiūrėt reikėtų

Tiesiog privalai važiuoti pats

Posted: 21 Aug 2007, 10:43
by storms
Vito wrote:storms wrote:rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde
Tau tai tikrai ne ˛iūrėt reikėtų

Tiesiog privalai va˛iuoti pats

jei atvirai - bijau
galiu dar papildomu priezasciu pavardint, kaip antai kostiumo, pirstiniu trukumas, saibu ir pasiruosimo trukumas
Posted: 21 Aug 2007, 10:52
by gonzas
tai kad ir taip pavarytum geriausiai jauciu!

Posted: 21 Aug 2007, 11:10
by storms
tai yra neimanoma, ibo kad pavaryt - reikia treniruotis. o treniruotasi siais metais nebuvo. tiksliau buvo keli ratai per sprinta.
Posted: 21 Aug 2007, 11:14
by gonzas
nu bet brno tai pavarei!

Posted: 21 Aug 2007, 11:19
by storms
paskutinis

Posted: 21 Aug 2007, 11:31
by gonzas
nu bet pavarei, kad ir paskutinis!
tu tai PA DA REI!
Posted: 21 Aug 2007, 11:33
by storms
gonzas wrote:nu bet pavarei, kad ir paskutinis!
tu tai PA DA REI!
nustok but ameba ir padlaiziaut!
buk tikras vyras ir paloxink kad nepataikiau i pirma 3jetuka!
-1 uz minkstaskuriskuma
Posted: 21 Aug 2007, 11:34
by gonzas
pisau ir skambinau ant to minuso!
tu vistiek, PAVAREI!
Posted: 21 Aug 2007, 12:26
by Vito
storms wrote:Vito wrote:storms wrote:rajks atlekt pasiziuret
ir pasirgt uz minde
Tau tai tikrai ne žiûrët reikëtø

Tiesiog privalai važiuoti pats

jei atvirai - bijau
galiu dar papildomu priezasciu pavardint, kaip antai kostiumo, pirstiniu trukumas, saibu ir pasiruosimo trukumas
Būtų blogai jei baimės nebūtų

Praktiškai esu tikras, kad atp...um jei ne visus, tai didžiąją daugumą.