Page 1 of 2
Tepalai
Posted: 20 Jul 2006, 12:09
by Doozgle
Sveiki, reikia psichologines pagalbos

Vazineju streetu er5, gan tvarkingai. Kol kas ziurejau i pilnai sintetines alyvas, panasias i:
ELF Moto 4XT Tech 10W50 ~30lt/l
SILKOLENE COMP 4 SAE 10W-40 ~30lt/l
ARAL SuperEnergy 4T 10W-50 ~45lt/l
Bet vat atejo draugelis ir isjuoke mane, sako nematalini, ramiai vazineji, oparatas ne britva... Nx, man pilnai sintetika... Vat susimasciau. Na mano argumentas 3l keiciant - susitaupo ~ 30lt, bet sazine svari pries moca

Ka jus manot?
Re: Tepalai
Posted: 20 Jul 2006, 14:19
by Rashyd
Žinau kur pastarasis aral kainuoja 32 Lt. Ar jis geras - nezinau.
Doozgle wrote:Sveiki, reikia psichologines pagalbos

Vazineju streetu er5, gan tvarkingai. Kol kas ziurejau i pilnai sintetines alyvas, panasias i:
ELF Moto 4XT Tech 10W50 ~30lt/l
SILKOLENE COMP 4 SAE 10W-40 ~30lt/l
ARAL SuperEnergy 4T 10W-50 ~45lt/l
Bet vat atejo draugelis ir isjuoke mane, sako nematalini, ramiai vazineji, oparatas ne britva... Nx, man pilnai sintetika... Vat susimasciau. Na mano argumentas 3l keiciant - susitaupo ~ 30lt, bet sazine svari pries moca

Ka jus manot?
Posted: 20 Jul 2006, 14:25
by Doozgle
Nu isduok paslapti

Posted: 20 Jul 2006, 14:25
by Rashyd
"Pas bachkas". Geologu lyg ir 14 Vilniuje, kirtimuose..
Doozgle wrote:Nu isduok paslapti

Posted: 20 Jul 2006, 14:34
by Doozgle
O kartais ne ten pat kur Repsol'a stumdo? Geologu 12??? Jei ten, tai neturi siuo metu. Zadejo siai savaitei, bet neisejo

Posted: 20 Jul 2006, 14:37
by Rashyd
JO treikai ten, o ka beje jie dabar turi?
galvoju purvabrydyje Arala pusiausintetika i sintetini kazkoki kita iskeist, bo begiai kazkaip netaip maloniai jungiasi..
Doozgle wrote:O kartais ne ten pat kur Repsol'a stumdo? Geologu 12??? Jei ten, tai neturi siuo metu. Zadejo siai savaitei, bet neisejo

Posted: 20 Jul 2006, 14:41
by Doozgle
Is pilnos sintetikos turi 2l repsolo, praeita savaite ir Aralo 2l turejo :mrgreen: Man kaip tycia 3l reikia.
Tavo pastebejimas del gieru - stuma link pilnos sintetikos pasirinkimo

Posted: 20 Jul 2006, 14:46
by w919
as manau jeigu tepalo klampumas ir API specifikacija atitinka nurodytas gamintojo - nera reikalo svaistyt pinigu brangesniam tepalui.
nekantrauju isgirsti svariu argumentu kodel reiketu elgtis kitaip (storms?).
Posted: 20 Jul 2006, 14:49
by storms
w919 wrote:as manau jeigu tepalo klampumas ir API specifikacija atitinka nurodytas gamintojo - nera reikalo svaistyt pinigu brangesniam tepalui.
nekantrauju isgirsti svariu argumentu kodel reiketu elgtis kitaip (storms?).
tam, kad po to varikliu nereiketu kaitaliot, kaip esat iprates
ar atsakiau?
Posted: 20 Jul 2006, 14:50
by w919
tikrai buciau buves nepries i ana varikli ipilt sintetinio kastrolio - a vdrug butu alkuninis issitiesines?!
Posted: 20 Jul 2006, 14:54
by storms
w919 wrote:tikrai buciau buves nepries i ana varikli ipilt sintetinio kastrolio - a vdrug butu alkuninis issitiesines?!
dar primenu kad turi laistymo problema
Posted: 20 Jul 2006, 15:00
by Username
ir dar keleta problemu.
:mrgreen:
Posted: 20 Jul 2006, 15:09
by w919
bet uztai kiek padedanciu jas spresti!!
Posted: 20 Jul 2006, 15:12
by Username
buvo tokia oil bible ar kazkas tokio. Ten parasyta kodel. O kadangi megsti skaityti, tai paskaityk ir ten

:mrgreen:
Posted: 20 Jul 2006, 15:31
by w919
skaiciau, neparasyta!