Page 1 of 1

Vizorius

Posted: 25 Sep 2007, 17:20
by wundis
Susigadinau nuotaika siandien.
Nejaugi savo HJC salmui nerasiu kur nusipirkt vizoriu ?! ble.
modelis ZF-9, visi arba neturi arba netures arba tures pavasari ble.
liujyse ziurejau, nieko nera. :evil:
Poliruot nenoreciau, bo issikreips vaizdas, vaidensis masinos :(
Patarkit ka nors. Protingai.

Posted: 25 Sep 2007, 17:21
by didzhej
ebay. arba per e-parduotuves uzsieniaus rinkose.

pvz: http://www.racevisors.co.uk/index.cfm/v ... /V-HJC-H05

o is cia suzinok, kad tas pats stiklas eina ir pas:
ZF-9, AC-10, CL12, CS-12, Symax and FG-12.

o cia pades ebay.

U welcome.

Pamatyk cia: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HJC-DARK ... enameZWDVW

Posted: 25 Sep 2007, 17:36
by wundis
otaitau ! aciu uz mintis!

ajo. pliusas.

Posted: 25 Sep 2007, 17:37
by didzhej
nu

(zinai, viskas imanoma, kaip laiko yra.. o susirinkimas neidomus!)

Posted: 25 Sep 2007, 18:01
by wundis
(zinai, viskas imanoma, kaip laiko yra.. o susirinkimas neidomus!)
komentara supratau nevisiskai.
bet kokiu atveju, dabar labai idomu pasidare, tamsinti bei iridium vizoriai nakti negausiai patogu mm ? o kaip yra su silver vizorium ? tas pats ?
bo dabar sedziu ir galvoju, musiet dasimest dar pinigu ir jamt nauja salma nei moket ~40 svaru uz salma kuris tekainuoja 150 svaru ? is sito pasidaryciau salma keleiviui, o pats koke popsuhiska agv/shoei/suomy pajamciau. :-&
binara pridedu:
Image

Posted: 25 Sep 2007, 18:18
by gonzas
mano Uvexo tamsintas vizorius. nakti zjbs! apie tai dar galetu W papasakot, bo pas ana analogishkas vizorius!

Posted: 25 Sep 2007, 18:27
by storms
tamsintas vizorsiu nakti yra visiskas meslas
turejau toki uvexa ir atsakau uz w

Posted: 25 Sep 2007, 18:33
by wundis
tai tamsintas taip taip, bet sidabrinis!

Posted: 25 Sep 2007, 18:46
by gonzas
storms wrote:tamsintas vizorsiu nakti yra visiskas meslas
turejau toki uvexa ir atsakau uz w
ablaukas!

nieko tu neturejai ir nepisk proto, nes gausi ish tapkes!

Posted: 25 Sep 2007, 18:49
by storms
nebuvo sito?
Image
ar sito?
Image

Posted: 25 Sep 2007, 19:57
by gonzas
lievatura!

Posted: 25 Sep 2007, 20:40
by didzhej
juodas vizorius net kartingais ir net prieblandoje vaziuoti yra visiskai ablavuxiskas sugalvojimas...

ne be reikalo ant jo buvo uzrasas "akording tu ukey LO! stryt not lygal"

Atsakau ir as uzu savo pasakyma.

Uztatai sakau, kad salma kuri pirkau vaziuoti kartingu turiu - vaziuotas du kart, jei kam idomu galiu pasidalinti uz siMbolini 65 svaru mokesti... turiu dabar rimta GOMOLOGUOTA, tuo tarpu anas tapo nereikalingas.

Salmo vaizda pridedu (Takachi vadinasi)
p.s. yra du vizoriai: tamsus (ispeiktas) ir baltas (belekokio grozio)...

http://www.jovarauskas.net/pictures/200 ... 428/00.jpg

Posted: 26 Sep 2007, 07:42
by ezhiukas
as tai pajamiau caberg rhyno su integruotu papildomu tamsiu stikliuku (taip vadinama double vision technologija). Visai neblogas sprendimas - nakti gali pasikelt, diena kai saule sviecia nusileist :)

Posted: 26 Sep 2007, 09:53
by storms
o as naudoju fotoxromini antifogini inserta
labai geras
http://www.bikestop.co.uk/detail.php?id=1072

Posted: 30 Sep 2007, 22:13
by Velnias
as tai pajamiau caberg rhyno su integruotu papildomu tamsiu stikliuku (taip vadinama double vision technologija). Visai neblogas sprendimas - nakti gali pasikelt, diena kai saule sviecia nusileist
Turejau toki pati salma - man kai ackarikui buvo ideali iseitis - vienas salmas, vieni akiniai ir vienas vizorius visiems atvejams :) Be to dar atverciamas priekis, tylus ir patogus :thumbright:
Ackariko minusas kad is antifogo jokios naudos - vizorius nerasoja, ale akiniai rasoja dar labiau :)