Page 1 of 3

Parduodu motociklą

Posted: 30 Sep 2007, 19:40
by efk0nas
HONDA CB-500 '97: http://www.biteplius.lt/lt/2content.dia ... /1787383-=(2088607697

ir

HONDA CBR-1000RR '06: http://www.biteplius.lt/lt/2content.dia ... /1787389-=(1630353579

RR'ą galiu keisti į pigesnį geros būklės motociklą (636, 600RR arba GSX-750R nuo '02) su Jūsų priemoka .

Posted: 30 Sep 2007, 19:54
by storms
nx?

Posted: 30 Sep 2007, 19:57
by efk0nas
šiek tiek per brangiai kilometras gaunasi, kai per sezoną tik 2k teprisukau.

Re: Parduodu motociklą

Posted: 30 Sep 2007, 20:36
by El Traxo
kodėl komentaruose nepaminėta, kad LITRAS!!! 998 nieka nesako...

Posted: 30 Sep 2007, 20:52
by tckd
efk0nas wrote:šiek tiek per brangiai kilometras gaunasi, kai per sezoną tik 2k teprisukau.
benzo daug jama? :-k
ar cia paveike Reno MX dvds ir an enduro eisi? =D>

Posted: 30 Sep 2007, 20:55
by storms
renui -1 uz ragalio nekelima
ir dar -1 uz neperskambinima
:skvydukas:

Posted: 30 Sep 2007, 21:00
by tckd
taigi matyt rankos nepakelia po istvermes ralio iki ragelio :la:

Posted: 30 Sep 2007, 21:05
by ezhiukas
reiskia neistvermingas visai :)

Posted: 30 Sep 2007, 21:49
by gonzas
tai gaunasi kad jei nepakelia yra neishtvermingas. o jei neishtvermingas, tai ameba!

Posted: 30 Sep 2007, 22:03
by efk0nas
Kol kas neis niekas. Gali būt, kad parduosiu ir cibuką, o pavasarį pasijamsiu kokį 10k vertės senesnį RR'ą ir tiek. Kol kas nžn.

Posted: 30 Sep 2007, 22:06
by gonzas
tai nebedziugina? nivalit jau ir sitas?

Posted: 30 Sep 2007, 22:09
by efk0nas
Džiugina ir valyt.

Posted: 30 Sep 2007, 22:10
by gonzas
ponui gal irgi pas galvos daGtara?

Posted: 01 Oct 2007, 09:10
by Qu'est ce que c'est
kaina :lolol:

Posted: 01 Oct 2007, 09:12
by Teo
efk0nas wrote:Kol kas neis niekas. Gali būt, kad parduosiu ir cibuką, o pavasarį pasijamsiu kokį 10k vertės senesnį RR'ą ir tiek. Kol kas nžn.
kai visa žmonija progresuoja, tai tamsta sugalvojai regresuoti?