Page 1 of 1

gal kas sakau savaja parduoda?

Posted: 24 Jul 2006, 09:10
by mindaugasa
is www.moto.lt. beje ten dar geresniu skelbimu nuolat yra. rasiau laiska adminui, ar jiems zjb. spausdinti tokius skelbimus? po ko gavau bana.

"Andrius <[email protected]> Miestas: birzai-panevezys [2006-07-19]
ar seis laikais yra neblogu britvu iki 2000lt?jej zinaj kur galima toke gaut parasyk i emaila"

Storms, parduodi?

Posted: 24 Jul 2006, 09:16
by w919
as tai pirkciau kwinki geros bukles, neusdrosta?

Posted: 24 Jul 2006, 09:20
by mindaugasa
jei be dokumentu tinka, tai zinau kur toki gauti!

Posted: 24 Jul 2006, 09:39
by w919
o krosini? labiau noreciau krosinio siaip!

Posted: 24 Jul 2006, 09:51
by mindaugasa
w919 wrote:o krosini? labiau noreciau krosinio siaip!
o! tai situ yra. jiems ir doku nelabai reikia. jie bus visai nebrangiai.
atskiru susitarimu prirodysiu.