Page 1 of 1
keturaciai vs traktoriai ir kita
Posted: 31 Oct 2007, 11:47
by Shadow
Zodziu apsigincyjom mes cia intensyviai, kas stabiliau. Mano nuomone mazu greiciu aisku stabiliau tie kvadracikai, bet kazkaip mastau, kad didesniu greiciu (kad ir 100km/h), vis tik stabilesnis jausmas kad ir ant traktoriuko.
Kokios nuomones su pagrindimais?
Posted: 31 Oct 2007, 12:07
by storms
qadas tokiu greiciu jau vinguriuoja
bet su traktoriu laukais nepaleksi
beja, kiaules-woro gango memberio nuotykiai su kvadu:
http://www.youtube.com/watch?v=v-ADEYeCNRg
Posted: 31 Oct 2007, 12:08
by ezhiukas
kvadrikai, ypac tie paprasti utility yra labai nestabilus. Baze trumpa, svorio centras aukstai. Zinau ne viena atveji kai zmogeliai apsiverte. Ir verstis su juo kur kas pavojingiau nei su motociklu.
Posted: 31 Oct 2007, 12:44
by tckd
vaziavau su kokiu tai korejsku tai jau an kokiu 40 km/h tampo po gan lygu zvyrkeli i visas puses

Posted: 31 Oct 2007, 12:51
by wundis
vaziavau su pramogine gonda zvyrkeliu laukais ir uljanavos trasoj. tampo i visas puses. nepatiko. ypac kai apsiverciau.
Posted: 31 Oct 2007, 13:15
by Shadow
Viskas aisku, aciu uz komentarus. Koks geras jausmas kai gali garsiai pasakyti: as buvau teisi

Posted: 31 Oct 2007, 15:06
by El Traxo
akulia jie statydami ant dvojkės© dar ir rankele pamojuoti turi?

Posted: 31 Oct 2007, 15:10
by didzhej
Man ant zvyro, su keturiais ratai, stabiliausiai buvo BMW ralinis!
Posted: 31 Oct 2007, 15:16
by storms
krutums ble
Posted: 31 Oct 2007, 16:04
by Vito
Ispudziai po pasivazinejimo su kvadu:
ant asfalto tiesiojoj pakankamai stabilus vaziuojant ir 100 km/h, visai nemeto, taciau labai nestabilus posukiuose. Zvyrkelyje tiesiojoj plaukioja ir gerokai mazesniu greiciu, bet posukiuose su salyga kad lengva uzsimesti gala, stabilumas geras.
Traktoriukai keturiais varomi, tai naturalu, kad stabilumas bet kuriuo atveju didesnis. Bet pabandykit atjungti priekinius varanciuosius ratus - suprasit kas yra nestabili busena

Traktoriukų svoris gerokai didesnis už kvadų, plius visi ratai varantys, tai pravažumas belekiek kartų geresnis.
Posted: 05 Nov 2007, 09:48
by Shadow
Vito wrote:
Traktoriukai keturiais varomi, tai naturalu, kad stabilumas bet kuriuo atveju didesnis. Bet pabandykit atjungti priekinius varanciuosius ratus - suprasit kas yra nestabili busena

Traktoriukų svoris gerokai didesnis už kvadų, plius visi ratai varantys, tai pravažumas belekiek kartų geresnis.
Hmn, mano traktoriukas, ir turbut kitu cia esanciu traktoriai siaip lygtais dviem ratais varomi

Arba as cia kazko nebesuprantu

Posted: 05 Nov 2007, 09:51
by storms
Posted: 05 Nov 2007, 10:39
by Vito
Shadow wrote:Vito wrote:
Traktoriukai keturiais varomi, tai naturalu, kad stabilumas bet kuriuo atveju didesnis. Bet pabandykit atjungti priekinius varanciuosius ratus - suprasit kas yra nestabili busena

Traktoriukų svoris gerokai didesnis už kvadų, plius visi ratai varantys, tai pravažumas belekiek kartų geresnis.
Hmn, mano traktoriukas, ir turbut kitu cia esanciu traktoriai siaip lygtais dviem ratais varomi

Arba as cia kazko nebesuprantu

Na tada aš ne taip terminus parinkau

Posted: 05 Nov 2007, 11:29
by efk0nas
Pajamčiau gerą štatską kvadą su priedu žolei pjauti
P.S. štatską = pigų
P.P.S. nupjautą žolę surūkysim patys - galit nesisiūlyt
