Page 1 of 2

Andurinio inventoriaus kromeliai

Posted: 14 Nov 2007, 22:26
by didzhej
Kas cia per kromelis?

http://vego.xz.lt/viewpage.php?page_id=76

Kodel taip pigiai AXO dalykai?


Gal susirasome visus inet linkus ir parduotuves su paaiskinimais, trumpais, kad butu aisku - noriu cebotu, einu i kromeli kurio linkas ten, jei noriu kelniu einu i hugo boss ir t.t.? Ae?

Posted: 15 Nov 2007, 09:57
by tckd
domainas gerulis xz.lt (xui_znajet.lt) :jerkit:

brandu gausa nebloga tik idomu per kiek laiko gaunama?

axo boxer kaina beveik reali kaip tokio lygio batu..entry levelis..
usa ~90 $
musu parduotuvese yra panasiu uz ~500: thor'ai quadrant, shift combat, etc


visi norai bent jau man: http://www.cyclegear.com/

Posted: 15 Nov 2007, 10:04
by didzhej
Jami pricindalus is amerikos... ?

Posted: 15 Nov 2007, 10:08
by tckd
ughu. batai, sarvai, pirstines... dar buvo batai, akiniai

Posted: 15 Nov 2007, 10:09
by didzhej
sarvai, kelnes, kelieniu apsaugos, moto kelnes
??? - kaip darom :)

Posted: 15 Nov 2007, 10:11
by Renaz
DJ, jamk normalius batus, o ne entry level - kojos nevaldyskos, jei suges, gailesies!

Posted: 15 Nov 2007, 10:13
by didzhej
asilai, pas mane Oxtarai uz belekiek
neturiu tik kelniu ziemai ir sarvu
nes anuos kur parveziau netiko
nors ir ismiera didesnius emiau nei reiketu

Posted: 15 Nov 2007, 10:16
by Renaz
supratau, atsiprasau, pamirsau, kad batus jau turi... duok per veida, iskesiu.

Posted: 15 Nov 2007, 10:24
by tckd
didzhej wrote:sarvai, kelnes, kelieniu apsaugos, moto kelnes
??? - kaip darom :)
bedi klavisu i patinkancias smotkes,
moki visa platinum ar kokia ten pas tave
siunti i taska X amerikoj.
taskas X persiuncia i LT.

X - kintamas dydis:
draugelis dirbantis amerikej,
draugelis uzsukes paturistaut,
siaip kox nuostabus juodaodis is bronxo.

Posted: 15 Nov 2007, 10:27
by didzhej
neduosiu. nenusipelniai net tiek!
greitai sakyk, leksi savaitgali i kokia nors trasa su manim ar ne?

Posted: 15 Nov 2007, 10:31
by zil130
Labai slidus reikalas is Amerikos, gali ir uzmuitinti tada tai jau naudos beveik ner. Gerai tckd pilvas nespejo uzaugti, tai apsaugos tiko. Vienok gal geriau pasimatuoti ir nusipirkti. O ir Simona visai nieko-simpatiska... ;-)

Posted: 15 Nov 2007, 10:33
by didzhej
kazkaip truksta misteriu x'u broxuose

o del dydziu, tikrai taip, pas simona geri :) nes pamieruot gali

Posted: 15 Nov 2007, 10:40
by storms
beja apie simona:
jau kelis kartus uzsiroviau ne ant simonos, o ant simono...
toks ilgas baxuras, bet kazkodel totaliai kiauras...
nzn
nepatiko

Posted: 15 Nov 2007, 10:41
by didzhej
nu simona geriau!

Posted: 15 Nov 2007, 10:44
by Renaz
storms wrote:beja apie simona:
jau kelis kartus uzsiroviau ne ant simonos, o ant simono...
toks ilgas baxuras, bet kazkodel totaliai kiauras...
nzn
nepatiko
Nepatiko ir man - flegma, valkioja kojas po parduotuve, truksta pardavejo gysleles arkazkatais.