Dakaras 2008

Motofrakcijos Enduro skyrius
dirtbiker
50cc tarp koju
Posts: 134
Joined: 23 Nov 2007, 20:54
Location: Vilnius

Dakaras 2008

Post by dirtbiker »

Kaip zinot, siemet po ilgos pertraukos tarp motociklais Dakara bandysianciu pasiekti sportininku pamatysime ir du lietuvius - Saruna Palioka ir Bali Bardauska - vaziuosianciais Yamaha WR450 motociklais. Kas ka galvoja: pasieks finisa ar ne, kaip jiems seksis ir pns?
KTM 250 SX-F '11
KTM 450 SX-F '10
Suzuki RM-Z 250 08'
Husaberg FE450e '05
Husaberg FE500 '00
Husqvarna TE410 '99
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

skaiciau apie juos moto+, lygtai susidariau neigiama nuomone, bet tiksliai neatsimenu :) bet aisku linkiu jiems sekmes nes jiems jos prireiks..
nepykit, ne specas
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Jei audi bulka neužkiš, gal ir pasieks :-k
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
dirtbiker
50cc tarp koju
Posts: 134
Joined: 23 Nov 2007, 20:54
Location: Vilnius

Post by dirtbiker »

As asmeniskai galiu pasakyti tiek - pazistu juos, zinau, kad zmones neturi daug patirties ir manau jei pasiektu finisa, butu labai didelis pasiekimas. Bet ryztas yra skatintinas ir linkiu didziausios sekmes :)
tik man asmeniskai keista, kodel jie nesinuomavo is Vintersu KTM motociklu. Uz gera kaina Vintersai siule motociklus, tech. pagalbas, detales ir t.t. O jie pasirinko Yamahas, kuriu daug maziau vaziuoja Dakare. Vienintele tech. pagalba bus teikiama is gamyklos "remiant sportininkus, vaziuojancius Yamaha motociklais" nemokamai. Tai tokia ten ir pagalba - jiems rupes gamykliniai rideriai, o ne kazkokie nezinomi privatininkai... O paciu vaziuotoju technines zinios irgi ganetinai idomios ;)

Vienaip ar kitaip, linkim sekmes ;)
KTM 250 SX-F '11
KTM 450 SX-F '10
Suzuki RM-Z 250 08'
Husaberg FE450e '05
Husaberg FE500 '00
Husqvarna TE410 '99
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

dirtbiker wrote:zmones neturi daug patirties...
..O paciu vaziuotoju technines zinios irgi ganetinai idomios ;)
tai del to ir sakau, kad jiems prireiks sekmes..
o ryztas skatintinas, bet ne kai bereikalo rizikuojama gyvybe.. manau vaziavimas Dakare be patirties ir techniniu ziniu butent tai ir yra..
nepykit, ne specas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

is keliu zmoniu komentaru, apie viena is vaziuojanciu turiu l.gera nuomone, kaip apie zmogu norinti pasiekti tiksla - finisa. Ir jo atsidavimas tam reikalui tikrai nemenkas.

Skaitau, pagyvensim- pamatysim.

As noreciau, kad baigtu .. ir dar kaip nors graziai, kad per ES parodytu.s

didzhej
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

didzhej wrote:As noreciau, kad baigtu .. ir dar kaip nors graziai, kad per ES parodytu.s
an ratelio tipo? :D :D
tai kad baigtu tai visi nori, tik daugelis pakankamai pagrystai abejoja..
nepykit, ne specas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nepatinka

labai nepatinka

ziauriai labai nepatinka

ypatingai nepatinka, kada kazkas daro, del saves, del kazkokio tikslo, o kitu simtai ar net tukstanciai, neturintys jokiu rimtu ketinimu ar tikslu, pradeda svarstymus (pagrystus ar ne) kodel vienas ar kitas ketinimas turetu buti kazkaip nevykes ar negeras, bet vien delto, kad apie ji galvojama kokiu nors keistai issigalvotu budu. (sakau apie nudienu visuomenes veikejus apskritai)

Prigalvojo dedes, kad yra litu ir noro, ir siekia.
As, vis dar drystu svajoti, jie irgi... Sveikintina. Nemanot?

didzhej
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Kiekvienas gyvenime turi svajoniu.
Vieni Dakar'e startuoja, kiti gal kokius vaiku namus globoja. Kiekvienam savo. Jei gerai seksis po 5- 6 Dakaru gal koks rezultatas ir pasirodys, aishku, jeigu iki to laiko liks sveiku kaulu, noro ir remeju. Aishku globojant pvz vaiku namus galima tapti Lietuvos shviesuoliu, gi Dakar'e gali tapti nevykeliu. Pvz Petrus asocijuojasi Dakar'e tik su shampano taure prie kopu.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Skaitau, kad sansu be davaziuot iki finiso. Tikekimes gris sveiki. Aisku is manes vaziuotojas, tai :gay:, bet kad ir visa diena praleides ant moco istvermes ralyje, buvau po to gatvas dvi dienas. Cia gi vyrai, tikiu su n kartu daugiau patirties, bet kiek suprantu, dar toli grazu iki rimtu sportinyku... 16 d. dykumoj... :roll: Rizikuoja gyvybe ar bent jau sveikata.

Kitavertus vaziuoja visokie seneliukai ir tetulytes, tai jei vaziuos turistavimo tempu, tiketina, kad bent puse pravaziuos... Reik tik pavydet pacios galimybes pamatyti Dakara is vidaus! Malaciai.
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

dirtbiker wrote:As asmeniskai galiu pasakyti tiek - pazistu juos, zinau, kad zmones neturi daug patirties ir manau jei pasiektu finisa, butu labai didelis pasiekimas. Bet ryztas yra skatintinas ir linkiu didziausios sekmes :)
tik man asmeniskai keista, kodel jie nesinuomavo is Vintersu KTM motociklu. Uz gera kaina Vintersai siule motociklus, tech. pagalbas, detales ir t.t. O jie pasirinko Yamahas, kuriu daug maziau vaziuoja Dakare. Vienintele tech. pagalba bus teikiama is gamyklos "remiant sportininkus, vaziuojancius Yamaha motociklais" nemokamai. Tai tokia ten ir pagalba - jiems rupes gamykliniai rideriai, o ne kazkokie nezinomi privatininkai... O paciu vaziuotoju technines zinios irgi ganetinai idomios ;)

Vienaip ar kitaip, linkim sekmes ;)
man atrodo kad tikslas davaziuot ir neislaidaut priedo :P ne del pirmu vietu smaugi tai kam kist pinigus :^o
is kitos puses pavaziuos kad ir 10 dienu ir tai skaitau fun :cheers:
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

o koks tu zmoniu backgroundas? tikiuosi ne kaip reno, kuris beja sian satto olows
:wav: :occasion4:
o apie dakara pasakysiu taip : bijau kaip velnias kryziaus. zinau, kad bent jau mano organizmas labai greit ten isleistu paskutini kvapa. su baiku ten nevaziuociau.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

aliauz aliauz duos renaz aliauz! :occasion5: cheerz dude! :partyman:
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

olutiz!
i svkt!

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

ha! duosiu renazui paliest tushinuka, kur kreigas autografus dalino :)
Post Reply