Dakaras 2008
Dakaras 2008
Kaip zinot, siemet po ilgos pertraukos tarp motociklais Dakara bandysianciu pasiekti sportininku pamatysime ir du lietuvius - Saruna Palioka ir Bali Bardauska - vaziuosianciais Yamaha WR450 motociklais. Kas ka galvoja: pasieks finisa ar ne, kaip jiems seksis ir pns?
KTM 250 SX-F '11
KTM 450 SX-F '10
Suzuki RM-Z 250 08'
Husaberg FE450e '05
Husaberg FE500 '00
Husqvarna TE410 '99
KTM 450 SX-F '10
Suzuki RM-Z 250 08'
Husaberg FE450e '05
Husaberg FE500 '00
Husqvarna TE410 '99
As asmeniskai galiu pasakyti tiek - pazistu juos, zinau, kad zmones neturi daug patirties ir manau jei pasiektu finisa, butu labai didelis pasiekimas. Bet ryztas yra skatintinas ir linkiu didziausios sekmes 
tik man asmeniskai keista, kodel jie nesinuomavo is Vintersu KTM motociklu. Uz gera kaina Vintersai siule motociklus, tech. pagalbas, detales ir t.t. O jie pasirinko Yamahas, kuriu daug maziau vaziuoja Dakare. Vienintele tech. pagalba bus teikiama is gamyklos "remiant sportininkus, vaziuojancius Yamaha motociklais" nemokamai. Tai tokia ten ir pagalba - jiems rupes gamykliniai rideriai, o ne kazkokie nezinomi privatininkai... O paciu vaziuotoju technines zinios irgi ganetinai idomios ;)
Vienaip ar kitaip, linkim sekmes ;)
tik man asmeniskai keista, kodel jie nesinuomavo is Vintersu KTM motociklu. Uz gera kaina Vintersai siule motociklus, tech. pagalbas, detales ir t.t. O jie pasirinko Yamahas, kuriu daug maziau vaziuoja Dakare. Vienintele tech. pagalba bus teikiama is gamyklos "remiant sportininkus, vaziuojancius Yamaha motociklais" nemokamai. Tai tokia ten ir pagalba - jiems rupes gamykliniai rideriai, o ne kazkokie nezinomi privatininkai... O paciu vaziuotoju technines zinios irgi ganetinai idomios ;)
Vienaip ar kitaip, linkim sekmes ;)
KTM 250 SX-F '11
KTM 450 SX-F '10
Suzuki RM-Z 250 08'
Husaberg FE450e '05
Husaberg FE500 '00
Husqvarna TE410 '99
KTM 450 SX-F '10
Suzuki RM-Z 250 08'
Husaberg FE450e '05
Husaberg FE500 '00
Husqvarna TE410 '99
tai del to ir sakau, kad jiems prireiks sekmes..dirtbiker wrote:zmones neturi daug patirties...
..O paciu vaziuotoju technines zinios irgi ganetinai idomios ;)
o ryztas skatintinas, bet ne kai bereikalo rizikuojama gyvybe.. manau vaziavimas Dakare be patirties ir techniniu ziniu butent tai ir yra..
nepykit, ne specas
nepatinka
labai nepatinka
ziauriai labai nepatinka
ypatingai nepatinka, kada kazkas daro, del saves, del kazkokio tikslo, o kitu simtai ar net tukstanciai, neturintys jokiu rimtu ketinimu ar tikslu, pradeda svarstymus (pagrystus ar ne) kodel vienas ar kitas ketinimas turetu buti kazkaip nevykes ar negeras, bet vien delto, kad apie ji galvojama kokiu nors keistai issigalvotu budu. (sakau apie nudienu visuomenes veikejus apskritai)
Prigalvojo dedes, kad yra litu ir noro, ir siekia.
As, vis dar drystu svajoti, jie irgi... Sveikintina. Nemanot?
labai nepatinka
ziauriai labai nepatinka
ypatingai nepatinka, kada kazkas daro, del saves, del kazkokio tikslo, o kitu simtai ar net tukstanciai, neturintys jokiu rimtu ketinimu ar tikslu, pradeda svarstymus (pagrystus ar ne) kodel vienas ar kitas ketinimas turetu buti kazkaip nevykes ar negeras, bet vien delto, kad apie ji galvojama kokiu nors keistai issigalvotu budu. (sakau apie nudienu visuomenes veikejus apskritai)
Prigalvojo dedes, kad yra litu ir noro, ir siekia.
As, vis dar drystu svajoti, jie irgi... Sveikintina. Nemanot?
—
didzhej
didzhej
Kiekvienas gyvenime turi svajoniu.
Vieni Dakar'e startuoja, kiti gal kokius vaiku namus globoja. Kiekvienam savo. Jei gerai seksis po 5- 6 Dakaru gal koks rezultatas ir pasirodys, aishku, jeigu iki to laiko liks sveiku kaulu, noro ir remeju. Aishku globojant pvz vaiku namus galima tapti Lietuvos shviesuoliu, gi Dakar'e gali tapti nevykeliu. Pvz Petrus asocijuojasi Dakar'e tik su shampano taure prie kopu.
Vieni Dakar'e startuoja, kiti gal kokius vaiku namus globoja. Kiekvienam savo. Jei gerai seksis po 5- 6 Dakaru gal koks rezultatas ir pasirodys, aishku, jeigu iki to laiko liks sveiku kaulu, noro ir remeju. Aishku globojant pvz vaiku namus galima tapti Lietuvos shviesuoliu, gi Dakar'e gali tapti nevykeliu. Pvz Petrus asocijuojasi Dakar'e tik su shampano taure prie kopu.
Skaitau, kad sansu be davaziuot iki finiso. Tikekimes gris sveiki. Aisku is manes vaziuotojas, tai
, bet kad ir visa diena praleides ant moco istvermes ralyje, buvau po to gatvas dvi dienas. Cia gi vyrai, tikiu su n kartu daugiau patirties, bet kiek suprantu, dar toli grazu iki rimtu sportinyku... 16 d. dykumoj...
Rizikuoja gyvybe ar bent jau sveikata.
Kitavertus vaziuoja visokie seneliukai ir tetulytes, tai jei vaziuos turistavimo tempu, tiketina, kad bent puse pravaziuos... Reik tik pavydet pacios galimybes pamatyti Dakara is vidaus! Malaciai.
Kitavertus vaziuoja visokie seneliukai ir tetulytes, tai jei vaziuos turistavimo tempu, tiketina, kad bent puse pravaziuos... Reik tik pavydet pacios galimybes pamatyti Dakara is vidaus! Malaciai.
Добро пожаловать нахуй
man atrodo kad tikslas davaziuot ir neislaidaut priedodirtbiker wrote:As asmeniskai galiu pasakyti tiek - pazistu juos, zinau, kad zmones neturi daug patirties ir manau jei pasiektu finisa, butu labai didelis pasiekimas. Bet ryztas yra skatintinas ir linkiu didziausios sekmes
tik man asmeniskai keista, kodel jie nesinuomavo is Vintersu KTM motociklu. Uz gera kaina Vintersai siule motociklus, tech. pagalbas, detales ir t.t. O jie pasirinko Yamahas, kuriu daug maziau vaziuoja Dakare. Vienintele tech. pagalba bus teikiama is gamyklos "remiant sportininkus, vaziuojancius Yamaha motociklais" nemokamai. Tai tokia ten ir pagalba - jiems rupes gamykliniai rideriai, o ne kazkokie nezinomi privatininkai... O paciu vaziuotoju technines zinios irgi ganetinai idomios ;)
Vienaip ar kitaip, linkim sekmes ;)
is kitos puses pavaziuos kad ir 10 dienu ir tai skaitau fun
less teeth, more tits.