Page 1 of 1

GPS

Posted: 06 Dec 2007, 15:04
by tckd
dairausi GPS..

Garmina pirkt?
gal kas zino kuo skiriasi 400, 500, 550? (apart zemelapiu neiziuriu skirtumu)

Posted: 06 Dec 2007, 15:19
by Yvl
skaitau kad garminui paskui bashliuosi uz zemelapius... gal tomtom koki ziurek?

Posted: 06 Dec 2007, 15:36
by tckd
o gal hmm vascie
yra koks nedidelis hmm ir kad laikytu ilgai?* :-k

nes norai ir motociklint, ir dviratint, ir snieglentint..

Posted: 06 Dec 2007, 15:39
by Yvl
skaitau situomi klausimu neseniai buvo ikurtas grupsas omnitel.navigacija
ten nemazai info ir patarimu gautum* skaitau...

*su salyga kad newsgrupai tamstai nera kosmine technologija

Posted: 06 Dec 2007, 15:55
by El Traxo
Yvl wrote:skaitau situomi klausimu neseniai buvo ikurtas grupsas omnitel.navigacija
ten nemazai info ir patarimu gautum* skaitau...

*su salyga kad newsgrupai tamstai nera kosmine technologija
vava, tą patį norėjau pasiūlyti.
Pats vartoju Nokia N80+Nokia LD-3W+TomTom. Atrodo maždau taip:
Image

Posted: 06 Dec 2007, 15:58
by storms
noreciau pasakyti, kad nokijoj tomtomas gerai, jei:
vaziuoji tik keliais su masina, esi toliaregis ir turi puikia klausa
kitais atvejais sis sprendimas netinka

Posted: 06 Dec 2007, 16:03
by didzhej
Jei nori off-road reikia magelan (zr.enduro foruma)
jei nori gatvemis, tinka ir Ericsson/Nokia instaliuojamas TOM TOM

Jei nori pigiau... yra Garmin'as uz 1200 LT
bet tai modelio nepamenu.

Posted: 06 Dec 2007, 16:10
by El Traxo
storms wrote:noreciau pasakyti, kad nokijoj tomtomas gerai, jei:
vaziuoji tik keliais su masina, esi toliaregis ir turi puikia klausa
kitais atvejais sis sprendimas netinka
kad telefonas netinka būti kabinamas ant moco - sutinku (nors kartais ir norisi užsikabinti). Dėl visų kitų punktų - nesutinku :P

Posted: 06 Dec 2007, 16:15
by didzhej
o as kabinau savo erik'a - visiskai geras dalykas!
Antanele i kisene, telefonas ant akiu... diortinimas po polnoi.
Dar buvau ausine isikises, kad girdeciau tuos juokingus: ... make u turn if possible... arba ... exit ahead... :)

Posted: 06 Dec 2007, 16:20
by didzhej

Posted: 06 Dec 2007, 16:37
by tckd
dj thanks tema zinoma..

Posted: 07 Dec 2007, 15:53
by tckd
sprendziu dilema maybe this ojne:*

Image

su salyga kad noriu universalaus.. (durnas bet gi nepirksiu dvie..)

Posted: 18 Apr 2008, 10:25
by ezhiukas
prikeliu tema. Suprantu kad suamebejau ir gausiu minusu uz tokio nedvasingo irenginio naudojima. Bet visgi idomu ka reiktu rinktis matasyklui navigacijai po Europa - tiek vakaru, tiek rytu. Ateityje gal but ir po lt miskus su endurke. Garmin zumo 400,500,550? Tom tom rider, rider2? Magelan crossover? Kaip su zemelapiais situacija?

Posted: 18 Apr 2008, 11:02
by tckd
visi pamineti berods acparus H20
Garmin mapu yra ( nemokamai :-$ ), kitu nzn
endurinant naudoju LT-topo mapa
tai uztarciau Zumo.. modelis tai skonio ir pinigu reikalas skaitau.

Posted: 18 Apr 2008, 11:48
by gediminas
Siulyciau pasidairyti kokio pigaus PocketPC'iuko. Tik reikes i gandona ikisti, kad nardyti galetum.

Is GPS'u rekomenduociau Wintec WBT-201 LX. Jis turi savo vidine atminti ir irasineja tavo kelia (iki ~190k tasku). Irasinejamas konfiguruojamas (pagal laika, greiti, atstuma, kampa arba keli is siu). Yra softas pridetas, galima konvertuoti i kitus formatus (pvz. Google Earth), taip pat geocodinti nuotraukas (nuotraukai suteikiama koordinate pagal GPS ir nuotraukos laika).

Manau sie du irenginukai pigiausias sprendimas. Be to softo pasirinkimas didelis. Noresi turesi TomTom arba rastrini rusiska, LT topo ir t.t.