Page 1 of 1

Klausimas dėl Dominatoriaus

Posted: 10 Dec 2007, 10:47
by Teo
labadiena,
mašina ne mano, aš tik skelbimą įdėjau.
Teko pravažiuot su naujai įgytu draugo `98 dominatorium (o jis apie matacyklas nesupranta išvis nieko:) iškilo tokis klausimas:
Važiuojant didesniu greičiu (tarkim nuo 60kmh), laikant >4000 rpm viskas gerai, jeigu numeti apsukas iki <3000 rmp motoras pradeda tampytis, trūkčioti ir matacyklas nenori važiuot, rinkt apsukų. Važiuojant mažu greičiu viskas kaip ir gerai. Kas galėtų būti? tiesa, lenciūgas biškum laisvokas, gal dėl to? galvoju, kad paskirstymo grandinę reiktų patempti. o gal čia normalus vienkaušio elgesys?

Posted: 10 Dec 2007, 10:51
by didzhej
nenormalus.
100 proc.

Posted: 10 Dec 2007, 11:01
by Teo
didzhej wrote:nenormalus.
100 proc.
tai reiškias, važiuojant greičiau, reikia laikyt aukštesnes apsukas?

Posted: 10 Dec 2007, 11:04
by Yvl
grandines itempimas, oro filtras (nelabai tiketina)...

Posted: 10 Dec 2007, 12:03
by didzhej
nu pagal tai ka cia sako, tia greiciausiai kuras... tiksliau jo trukumas.

Posted: 10 Dec 2007, 17:18
by Renaz
Elgesys nenormalus. Pirma siulyciau paziureti akumo klemus, nuimt, isvalyt ir stipriai uzverzt. Jei niekas nesikeis ziuret karba. Taip pat ziuret zvake.

Posted: 11 Dec 2007, 09:39
by Teo
ačiū už patarimus :) reiks pažindintis su purvabrydine mototechnika :)