Page 1 of 1
Motocross: nuotrauka idesiu, pasirode pakankamai juokinga
Posted: 14 Dec 2007, 10:16
by didzhej
Posted: 14 Dec 2007, 10:40
by Yvl
shitie irgi buna juokingi per gonkes

Posted: 14 Dec 2007, 14:12
by El Traxo
Yvl wrote:shitie irgi buna juokingi per gonkes

Tokiems kadrams N16 reik dėt ir slėpt nuo vaikų, nes jei mano bambyzas pamatys, bus "aš yjgi noliu"

pesda biudžetui
Posted: 14 Dec 2007, 14:29
by didzhej
oii oi.
zinau as ta biudzeta.
zinau kaip jis tripsta.
Dar, smagumo:

Posted: 14 Dec 2007, 14:55
by Yvl
pliac, greita trasike! aftastrada tskant!
skaitau kita vasara susiimsiu ir pavyzdingai lankysiu visas motoktroso gonkes!
jei drakonas ish namu neishmes...
Posted: 14 Dec 2007, 15:15
by didzhej
o uz ka drakonas galetu ismesti?
jai ka nepatinka va tokie?

Posted: 14 Dec 2007, 15:17
by ezhiukas
jau isivaizduoju kaip toks nulipa ir dziaugsmingai apsikabina drakona

Posted: 14 Dec 2007, 15:18
by Yvl
nu.. uz nebuvima namie ar siaip... ismes va rait nau kaip bedarbi
pasakyciau as tau viena paslapti...
tik niekam nesakyk:
drakonas vapscie sake kad jei kada turetu moca - noretu diorto. grazhus mat jai labai. tik kokiu budu zheme pasieks - nesake
Posted: 14 Dec 2007, 15:18
by didzhej
toks .. irgi gali drasiai nulipes, jei nenukrites, drakona apsikabinti!!!

Posted: 14 Dec 2007, 15:21
by Yvl
Beje, ar minejau kad labai mintiju apie nulekima Latvijon padabot Pasaulio cempionato etapo sidecar klasej?
Jaunystej pamenu sesdavom i dujine Siera prisitepe buterbrodu ir lekdavom. Bo bais brungus entrancas budavo...
Posted: 14 Dec 2007, 15:44
by didzhej
man tie side-carai yra puse zingsnio link bagio
tai kam ziureti i ta nesamone, jei gali i bagius paziuret?
Posted: 14 Dec 2007, 16:01
by Yvl
o tu nors karta ziurejai sidecarus gyvai?

o tu nors karta VAZHIAVAI?!?!? as KLAUSIU!!!! AR VAZHIAVAI, tu... tu...
Posted: 14 Dec 2007, 18:13
by didzhej
taip. jis buvo krosinis uralas.
ji buvo- sonine priekaba.
as buvau "svoris priekaboje", nes smaukytis jegu nebuvo.
vairavo treneris.
Posted: 14 Dec 2007, 20:19
by tckd
Yvl wrote:
drakonas vapscie sake kad jei kada turetu moca - noretu diorto. grazhus mat jai labai. tik kokiu budu zheme pasieks - nesake
vovo!
sekit tetos an diorto pvzdys* puikukus
*an kiek tas ktmas diortas istorija nutyli.