Page 1 of 1

vtr1000rsp2blia

Posted: 25 Jul 2006, 23:33
by mindaugasa
pirkit 2004 vtra, blia. labay geras motociklas. litras!

Posted: 26 Jul 2006, 09:02
by Qu'est ce que c'est
galima dalimis ? jamu dempferi. be laikikliu. uz pigiai :)

Posted: 26 Jul 2006, 09:20
by ezhiukas
kaina blia?

Posted: 26 Jul 2006, 10:20
by mindaugasa
kainos negaliu zinoti.
bet jeigu jau Demfery ima, tai nedaug kas belieka: leidziu dalimis!
paliubomu!

Posted: 26 Jul 2006, 12:49
by Qu'est ce que c'est
alia kas cia do mada ant lietuvos power commanderius ispardavinet. nekam nepatinka, arciakaip?
as insdejau ir skaitau kad patiko.

Posted: 26 Jul 2006, 12:56
by mindaugasa
Qu'est ce que c'est wrote:alia kas cia do mada ant lietuvos power commanderius ispardavinet. nekam nepatinka, arciakaip?
as insdejau ir skaitau kad patiko.
skaitau, kad dvieju ishkart neisidesiu :(
cia buvo ishmestuvo pirkimo dalis. neishejo neimti. bet taciau, kadangi PC buvo su custom map'u, tai pasirasiau ant visko (4val. ant dyno stendo irgi kainuoja. nors niekas nezino, ar tas custom man tiks :) ).

Posted: 26 Jul 2006, 13:07
by Qu'est ce que c'est
labai laisvai gali ir netikt.
man pritiko visai kitam ispustuvui parasytas mapas
a jumi pasitenkinant PC tinklapyje gulinciu asortimentu, ar turite prieiga prie kokio saito su dxja mapu ?

Posted: 26 Jul 2006, 13:13
by mindaugasa
Qu'est ce que c'est wrote:labai laisvai gali ir netikt.
man pritiko visai kitam ispustuvui parasytas mapas
a jumi pasitenkinant PC tinklapyje gulinciu asortimentu, ar turite prieiga prie kokio saito su dxja mapu ?
nu spec prieeigos niekur neturiu. ziuriu kas yra dynojete ir dar motobloku forume koki nors gali pabandyti ismelzti is kolegu. siaip logishka, kad kas sumokejo us netipini mapa', neskuba dalinti su visu internetu. kazkoks kvailas komercinis pagrindas?
pabandyk perklausti kokiame 954 forume?
ten yra kolegos atsirinke, kuris mapas ant ko groja (bent jau motoblokams pora sistemu groja su svetimais mapais), bet jei visai netipine ishmetimo sistema, tai gali tekti pasivazineti iki estijos ar lenkijos (artimiausia dynojet dyleriai su stendais).
cia tarp kitko buvo vienas is momentu, kai rinkausi ishmetima, kad butu palaikymas map'u pavidalo.

Posted: 26 Jul 2006, 13:57
by Username
tai ka tu pardavineji, sp2 ar powerkomandery??

Posted: 26 Jul 2006, 14:04
by mindaugasa
Username wrote:tai ka tu pardavineji, sp2 ar powerkomandery??
abu