akumuliatoriai blia
Posted: 26 Jul 2006, 16:34
turiu priminti, jog visishkai nekomerciniu pagrindu turiu parduoti du atliekamus akumuliatorius: vienas nenaudotas - 50lt. (gal dar net garantija nepasibaigus. toks nemazas, i algio zyzeri tinka, vartomas), o kitas naudotas - 20lt (vartomas/vartytas is vtr'o yuasa yzs12? ar pan.)
pirkit dabar, po kaledu kainos brangs
pirkit dabar, po kaledu kainos brangs