Page 1 of 6

padangas

Posted: 27 Jul 2006, 10:19
by mindaugasa
labadiena,
perziurejau kokiu 30 zmogu nuomones motobloku threade apie padangas.
tai jei brandais pagal geruma, tai scorina taip:
michelinas
metzeleris
visi kiti

blogiausi butu taip:
dunlopas
???vataitau!!!
pamineti padangu modeliai: 208, 209 (iskaitant GP kompaundines), M1, M3, racetec, qualifajeriai, power race ir power pilot (iskaitant 2CT), dar aibe corsu, bridzu skaiciuku visokiu (iskaitant naujas 002) ir pan. net avonus kazkas buvo bandes.

ispudis toks, kad pirma vieta imtu metzeleriai, bet jie brangoki biski
pastabos: visi raideriai skirste padangas i track'ui ir gatvei skirtas. raideriai orientuoti i greita ir ypac greita vaziavima motociklu

va tiek vat.

Re: padangas

Posted: 27 Jul 2006, 10:31
by storms
mindaugasa wrote:labadiena,
perziurejau kokiu 30 zmogu nuomones motobloku threade apie padangas.
tai jei brandais pagal geruma, tai scorina taip:
michelinas
metzeleris
visi kiti

blogiausi butu taip:
dunlopas
???vataitau!!!
pamineti padangu modeliai: 208, 209 (iskaitant GP kompaundines), M1, M3, racetec, qualifajeriai, power race ir power pilot (iskaitant 2CT), dar aibe corsu, bridzu skaiciuku visokiu (iskaitant naujas 002) ir pan. net avonus kazkas buvo bandes.

ispudis toks, kad pirma vieta imtu metzeleriai, bet jie brangoki biski
pastabos: visi raideriai skirste padangas i track'ui ir gatvei skirtas. raideriai orientuoti i greita ir ypac greita vaziavima motociklu

va tiek vat.
metzai ir pireliai odnoxujstvenni

Posted: 27 Jul 2006, 10:32
by Vee Crunchy
del metzelderio esu kiek nustebes. ju stereotipinis portretas mano galvoj vaizduoja jas, kaip antrarushes pasharines padangas.

Posted: 27 Jul 2006, 10:34
by w919
as kaip dabar vazinejantis su blogiausiom padangom galiu tik pasakyt kad jos yra ax*jiennos!! :)
=D>

Posted: 27 Jul 2006, 10:35
by mindaugasa
nenoreciau sutikti su gerb V.C. (si karta ne ano) nuomone: imho, metzai kala i klyna. ka jie pagamina nekokybisko, pavadina pirelliais (cia butu atsakymas i gerb. Storms replika).
nu ne tai, kad nekokybishko, bet maziau kokybishko.

Posted: 27 Jul 2006, 10:38
by storms
nu nzn
gal as ir esu visiskas loozeris
bet metzai jega!
m1 patiko
noriu m3 pratestint
galima?

Posted: 27 Jul 2006, 10:38
by Vee Crunchy
o katrie ten is metzu yra nuo virsutines lentynos? Rennsportai zianau kad geri, bet gal too soft for da street? kaz dar?

Posted: 27 Jul 2006, 10:42
by w919
cia vieta pastabai: ma biski juokinga kaip Michelin varo 2CT ideologija, ibo Bridgestone'ai nuo neatmenamu laiku gamino dvieju ir netgi triju misiniu padangas.

Posted: 27 Jul 2006, 10:44
by mindaugasa
storms wrote:nu nzn
gal as ir esu visiskas loozeris
bet metzai jega!
m1 patiko
noriu m3 pratestint
galima?
m3 an posukiu nelaiko, bandziau. jas reiketu pervadinti pirelliais.

Posted: 27 Jul 2006, 10:51
by storms
mindaugasa wrote:
storms wrote:nu nzn
gal as ir esu visiskas loozeris
bet metzai jega!
m1 patiko
noriu m3 pratestint
galima?
m3 an posukiu nelaiko, bandziau. jas reiketu pervadinti pirelliais.
paimsiu tuos pirelius

Posted: 23 Aug 2006, 23:50
by mindaugasa
nekuriant atskiro topiko galime suzinoti, jog yra minimalus privalomas procentas ipjovu nuo bendro padangos protektoriaus ploto, kad toji padanga butu pripazinta road legal, o ne slikas.
jei atmintis galutinai nepaveda, tai ipjovu turi buti ne maziau kaip 6proc nuo bendro protektoriaus ploto.
tai paskutines pz. bridgestone battlax 002 tik tiek ir teipjautos, kad vadintusi neslikais.

tuopaciu suzinokime, kad Niall McKenzie (ar kaip ten rasosi?) nerekomenduoja mazinti slegio padangose, vaziuojant slapiu treku. ir ne del to, kad slapios padangos ne taip ikaista, o todel, kad minkstos padangos "uzdaro" ipjovas vandens ishstumimui.

aciu,
20lt.

Posted: 24 Aug 2006, 01:42
by Vee Crunchy
Irgi aciu. Koks saltinis?

Kokie, beje, atisliepimai blevyzgose apie 002?

Posted: 24 Aug 2006, 14:26
by mindaugasa
Vee Crunchy wrote:Irgi aciu. Koks saltinis?

Kokie, beje, atisliepimai blevyzgose apie 002?
shaltinis berods BIKES (?)
belvyzgose nelabai radau atsiliepimu apie 002. matyt dar raideriai nespejo kvalifajeriu suvazinet? magazinu testeriai 002 labai gerai ivertino, bet ivertino ir tai, kad gatvej 002 butu visishkas overkill'as.

edit shaltinis: sestadieni "Prie Universiteto" susitikau Niall'a, tai po trecio bokalo jam visai liezuvis atsirisho: pradejo kazka apie MotoGP, BSB skiesti. Vienzho, kaip visada.
Sakau: Nialai (nors siaip tai as ji Kindziuku vadinu, heh), baik pist prota ir papasakok ka nors apie padangas!
Tai jis ten daug pritauzijo: ir ka jau parashiau, ir kad jei Dunlop'us pirksit, tai tik ish Sharo, ir t.t.
Nepamenu visko.
va tau ir shaltinis. krioklys visas!
?

Re: padangas

Posted: 24 Aug 2006, 15:40
by Username
mindaugasa wrote:labadiena,
perziurejau kokiu 30 zmogu nuomones motobloku threade apie padangas.
tai jei brandais pagal geruma, tai scorina taip:
michelinas
metzeleris
visi kiti

blogiausi butu taip:
dunlopas
???vataitau!!!
pamineti padangu modeliai: 208, 209 (iskaitant GP kompaundines), M1, M3, racetec, qualifajeriai, power race ir power pilot (iskaitant 2CT), dar aibe corsu, bridzu skaiciuku visokiu (iskaitant naujas 002) ir pan. net avonus kazkas buvo bandes.

ispudis toks, kad pirma vieta imtu metzeleriai, bet jie brangoki biski
pastabos: visi raideriai skirste padangas i track'ui ir gatvei skirtas. raideriai orientuoti i greita ir ypac greita vaziavima motociklu

va tiek vat.
kas geriau, audi ar bmw!! amzinas klausmas! kas GERIAU!!

](*,)

Posted: 24 Aug 2006, 17:15
by mindaugasa
tai jau klausimas!
BMV GEREU!!