Page 1 of 1

WTB: cbr1000 daliu

Posted: 07 Feb 2008, 16:43
by mindaugasa vol.2
laba,
1. gal kas is hondistu netycia mate/zino apie tauragej dalim beriama 06 cbr1000 repsolini? baigesi ju skelbimas ir taskas
2. reiketu auksciau mineto moco ausinimo sistemos aliuminio vamzdelio, laidyno ir pan. retesniu daliu. kas kur beria?
3. klaipedoj beriantys cbr'a patys nelabai zino ka turi = kol kas netinka

aciu

Posted: 07 Feb 2008, 17:22
by Vito
Ikisiu savo trigrasi - jei niekur nerasi, nauja uzsakyti galeciau :)

Posted: 07 Feb 2008, 17:59
by mindaugasa vol.2
Vito wrote:Ikisiu savo trigrasi - jei niekur nerasi, nauja uzsakyti galeciau :)
dekui! kol kas bandau prasisukti sendaikciais. paskum bus matyti.

Posted: 15 Feb 2008, 12:11
by mindaugasa vol.2
siuomi suzinome, jog oficialus honda atstovas (?) Vito nera brangiausiu daliu pardavejas lietuvoje: uzsakomas/naujas auksciau minetas vamzdelis kainuoja pigiau negu naudotas autopliuse paskelbtas

paradoksai!