Page 1 of 1

Afrika tampa madinga

Posted: 11 Feb 2008, 16:29
by El Traxo
http://whatson.delfi.lt/news/people/art ... d=15927882

Nevažiuoti darosi nefasonas. Prisijungsim, ar atskirai važiuosim?

Posted: 11 Feb 2008, 16:59
by didzhej
Jungiames.
Bet as jau rasiau, geriausiai butu eiti ant KTM pasikatulinti kelias dienas ir vaziuoti i viebuti. Pliusuka uzsidetume ir islaidu ne taip daug, kaip dakare dalyvaut :D