Page 1 of 7
Spaudos kertelė
Posted: 01 Mar 2008, 12:09
by El Traxo
Buvau visai pamiršęs. Lygiagrečiai su grįžusiu neoniniu siurprizu pašto dėžutėj radau pirmą American Iron magazinę.
Trumpai. Tikslinė auditorija pagal žurnalo moto - for people who love HDs, 250 psl. Redaktoriaus skiltyje rašoma, kad nuo šių metų, skaitytojam pageidaujant, magazinė daugiau dėmesio skirs varžtų sukiojimui su gausiom iliustracijomis how-to, tech. revjūsams ir naujų baikų pristatymui bei ne JAV ar Kanados customo projektams. Numerio
turinys
Išties, techninės-mechaninės informacijos pakankamai daug. Kažkam gal bus aktualus straipsnis apie 2007 m. modelių bugą - triukšmais 5 bėgyje ir sprendimo būdais. Pristatyti keli custom projektai, more-less normalūs, ne kosminiai/showruminiai. Plikų bobų su silikonais nėra.

Reklamos galėtų būti mažiau, bet kur dabar be jos? Visumoj, skaitau, neapsirikau pasirinkdamas iš gausybės baikerinių leidinių.
Posted: 01 Mar 2008, 12:17
by ezhiukas
visai idomu butu kada prie progos pavartyt. O per ka uzsakinejai?
Posted: 01 Mar 2008, 12:34
by El Traxo
užsakinėjau online, jų puslapyje. 90lt/13 numerių (7lt/vnt.) skaitau piguva
Posted: 01 Mar 2008, 12:35
by ezhiukas
cia jau su pristatymu?
Posted: 01 Mar 2008, 12:37
by El Traxo
jo, su pristatymu iki pašto dėžutės
Posted: 13 Jun 2008, 19:34
by El Traxo
Nu ką,
American Iron iškilmingai informavo, kad viskas brangsta ir žurnalo man daugiau nesiųs.

Pranašiški ženklai jau buvo, bo paskutinis numeris "nuliesėjo" ant 40 psl. (250->210).
edit: įdedu visą litaniją. Kaip supratau, Amerikei parein aKoPalipsė?
Ežiuk, gavai laišką?
Posted: 13 Jun 2008, 21:13
by tckd
hehe idomu kaip bus su Dirtbike magazine,
kurio pirma numeri gavau pries pora dienu
diorteriai turetu but dar didesni ubagai
edit: ha nustaciau kad diorteriai optimizuoti
ir zurnalus issiuntineja is Malmo/Sweden..
Posted: 14 Jun 2008, 15:19
by ezhiukas
jo, gavau ir as toki shuduka. Skaitau kad amerikonai durniai. Paprasciau butu pakelt tarptautines prenumeratos kaina, nei kad isvis uzraukt ir prarast tukstancius skaitytoju.
Posted: 14 Jun 2008, 16:35
by El Traxo
ezhiukas wrote:Skaitau kad amerikonai durniai. Paprasciau butu pakelt tarptautines prenumeratos kaina, nei kad isvis uzraukt ir prarast tukstancius skaitytoju.
Būtent. Variantų yra ne vienas. Bučiau pasvarstęs primokėti už siuntimą. Dar variantas - e-magazine padaryti. Na bet jei nenori, tai jų reikalas...
tckd> Aimag'ą siuntinėja iš Šveicarijos.
Posted: 18 Jun 2008, 08:54
by ezhiukas
biker.lt naujienose radau nauja spaudos leidinuka :
Skaitau kiekvienas rustus spalvotas rokeris privalo perskaityti. Nespalvotiem gal irgi idomu

Posted: 27 Jun 2008, 07:50
by ezhiukas
kagi, siandien gavau toki laiska
The cost of producing and shipping magazines around the world is prohibitively expensive. American Iron Magazine has endured paper and international postage costs that more than doubled last year. And they are expected to double again in 2008.
About 6 weeks ago we reluctantly cancelled all international subscriptions and refunded (or are in the process of refunding) the remainder of the money paid for your American Iron Magazine subscription.
Our subscribers' response was overwhelming with offers to pay more for a subscription to cover our costs. We were deluged with e-mails and calls asking, begging, and in some cases demanding that we find another way to distribute American Iron Magazine to readers outside North America.
Based on the response, we have increased the international subscription rate to $120 a year, which covers our costs and still ensures you get your copy of American Iron Magazine every month.
If you want to continue receiving American Iron Magazine, the new subscription price for one year is $120 (USD). We can offer only pre-paid one-year subscriptions, which can be done at our website
www.aimag.com with a credit card.
Your concerns have been heard and we believe this is the best option for us all. Thanks for your past and continuing support of American Iron Magazine.
Vadinasi visgi amerikonai nera visai durni, galimybe uzsiprenumeruoti isliko. Bet kaina jau biski brangoka - 10$ uz numeri

Posted: 30 Jun 2008, 11:22
by El Traxo
ezhiukas wrote:biker.lt naujienose radau nauja spaudos leidinuka :
Skaitau kiekvienas rustus spalvotas rokeris privalo perskaityti. Nespalvotiem gal irgi idomu

Čia originalas ...ir dar su Bargerio parašu! Nagi, spalvotieji, sapot jo loukal HA!!!
Aš gi paėmiau lt variantą, bo vertimas teisingas. Matosi, terminologija buvo derinta su rūsčiaisiais

Posted: 30 Jun 2008, 11:51
by ezhiukas
a kur yra pirkt?
Posted: 30 Jun 2008, 12:07
by El Traxo
ezhiukas wrote:a kur yra pirkt?
baltų lankų veikals aGropoly
Posted: 30 Jun 2008, 12:11
by ezhiukas
nu reiks gal kada po darbo uzsukt, beveik pakeliui agropolis. Nors siaip galetu buti ir kur nors kitur, nemyliu kazkaip as to agropolio...