Page 1 of 1

Paieskoma trobele isgertuvems

Posted: 03 Mar 2008, 15:01
by Yvl
Balandzio pradziai paieskoma kokia nors trobele su pirtim, talpinanti apie
20 pijoku gulimoj padety, kur nors netoli Vilniaus.
Reikia pigiai ir labai geros! :)

Posted: 03 Mar 2008, 15:14
by ezhiukas
mes si savaitgali vartojom sita trobele - http://www.elniakampis.lt . Gera. O ar pigiai tai cia priklauso nuo to ka tu laikai pigiai :)

Posted: 05 Mar 2008, 11:48
by Yvl
elniakampis atpuole. per brangu.

Posted: 05 Mar 2008, 15:22
by Wilkolakis
Čia teko tokioj sodyboj būti. Labai graži aplinka, ežeras, pirtis. Labai patiko. Atrodo vadinasi Gintauto Kudarausko sodyba. o čia trumpas aprašymas kaip rasti. maps.lt, pasirink nuoroda - interaktyvus
Lietuvos zemelapis ir ivesk "Rykantai". Tau ismes zemelapi. Ten susirask Rykantus ir
Raudoniskes.
Vaziuojant plentu Vilnius- Kaunas, yra nusukimas 23-24-25km i desine su
uzrasu Rykantai. Kai pasuki i ta posuki, tada suki i kaire, kad atsidurtum kitoje plento
puseje.
Kainavo 600 Lt. 2 namai su pirtim :D

Posted: 05 Mar 2008, 16:24
by Yvl
aha aha, gal koki abrozdeli archyve rastum? bo dede kaip matau fotoaparato neturi.. :)

pabandysiu dar ką tai

Posted: 06 Mar 2008, 09:37
by Wilkolakis
pabandysiu dar ką nors išsiaiškinti. O šiaip tai turbūt geriausia būtų nuvažiuot ir pažiūrėt, bo kelios nuotraukos, kurias turiu labai jau girtos :D

Posted: 07 Mar 2008, 12:51
by Wilkolakis
Gintas, mobilus 8 686 08168, prašom pabandyt paskambinti. :D

Posted: 18 Mar 2008, 14:55
by Wilkolakis
i trobelės temą, tai dar teko būti sodyboje už "žaldokynės". Puslapyje www. atostogoskaime.lt, Vilniaus rajonas, Latakučiai. Visai nebloga sodyba. Tik dėl kainų dabar nežinau :)

Posted: 18 Mar 2008, 15:12
by Yvl
uoij ciprasau kad nepaporinau - www.skaistis.lt tiko ir patiko visais klausimais :)
aciu pagalbinykams!

Posted: 18 Mar 2008, 23:34
by Renaz
Kas cia per boba Anime su raudonais plaukais? Motofrakcijoje turim pirma transvestita? :-k

Posted: 19 Mar 2008, 08:06
by wundis
Gonzai ?!

Posted: 19 Mar 2008, 11:10
by tckd
gonzas taip nesugebetu parasyti :-k
Wilkolakis wrote:Laba diena, :D
jau buvau kazkada priseregistravus i sena motofrakcija. Vardas Juste, pagal specialybe ir pomegius atrodo ne visai i ta foruma pataikiau, bet jauna ir simpatiska gydytoja juk visur reikalinga :D

Posted: 19 Mar 2008, 11:20
by Qu'est ce que c'est
Renaz wrote:Kas cia per boba Anime su raudonais plaukais? Motofrakcijoje turim pirma transvestita? :-k
:laughing: :nutkick: