Page 1 of 2
reisinginiai tepalai
Posted: 12 Mar 2008, 10:41
by Teo
toks teoritetinis klausimas:
kuriuos tepalus labiau naudoja lenktynėms - tarkim 5w-40 ar tarkim 15/20w-50? kuris klampumas geriau tinka?
Posted: 12 Mar 2008, 13:28
by sai
labiau -50, arba -60. ne toks jau teoretinis cia klausimas
"...300V Le Mans 20W-60Type of Use: Racing cars with atmospheric or turbocharged engines, race engines operating at very high
temperature and high rpm : race on tracks, endurance races; Le Mans 24H, rallyes, rally raid,
Paris/Dakar, dirt or ice races…
Engine producing very high fuel dilution in the oil."
Posted: 12 Mar 2008, 13:44
by mindaugasa vol.2
jei apie klampa, tai labiausiai reisinginiai tai butu kokia 5W20.
kazka panasaus maciau motoservise is silkolene.
tada dar buvo kiles klausimas: wtf?
kas per klampa ir kaip tai siejasi su reisingu?
tepalistai ishaishkino, kad ten bus puse turio privaryta priedu, uztatai tokia skysta (mazesne klamapa = mazesni nuostoliai) alyva sugeba uztikrinti pakankama apsaugine plevele net reisinginemis salygomis.
taciau tokios alyvos kaina (del priedu kiekio. priedai sudaro alyvos kaina)yra nevaikiska A, B ji greitai "susidirba"
taigi ne tokiems extremalams kaip storms, tiks ir kolegos sai nurodyta, su kuo aukstesne virsutine riba.
zr. pvz.
http://www.royalmgi.com/product_racing-oils.shtml
Posted: 12 Mar 2008, 16:41
by Teo
hehe, dvi kardinaliai skirtingos nuomonės

nes man skambija rimti bachūrai ir prašo rimto reisinginio tepalo ir nežinau ką siūlyti

kaip tikras verslininkas siūlau kas brangiausia

Posted: 12 Mar 2008, 16:46
by Vito
Tiksliai zinau, kad reisingui skirtu tepalu antras skaicius turi buti ne maziau nei 50

Va del klampumo cia jau nezinau. Pilu 10W-50 ir tiek. Nors pilciau ir 15W-50. Px.
Posted: 12 Mar 2008, 16:50
by nepykit
Teo wrote:nes man skambija rimti bachūrai ir prašo rimto reisinginio tepalo ir nežinau ką siūlyti

nematau as ce jokio rimtumo, jei nezino ko nori ir siaip nieko nesupranta..
Posted: 12 Mar 2008, 16:57
by Teo
nepykit wrote:
nematau as ce jokio rimtumo, jei nezino ko nori ir siaip nieko nesupranta..
nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...
Posted: 12 Mar 2008, 16:58
by nepykit
Vito wrote:Tiksliai zinau, kad reisingui skirtu tepalu antras skaicius turi buti ne maziau nei 50

Va del klampumo cia jau nezinau. Pilu 10W-50 ir tiek. Nors pilciau ir 15W-50. Px.
O as tiksliai zinau, kad jus ne vienas cia nieko nezinot
Abu skaiciai reiskia klampuma, tik vienas prie zemu temperaturu, kitas prie aukstu (darbiniu).

Posted: 12 Mar 2008, 17:00
by nepykit
Teo wrote:nepykit wrote:
nematau as ce jokio rimtumo, jei nezino ko nori ir siaip nieko nesupranta..
nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...
aaa, nu tada tai jo

o nepraso lipduko, kad ir draugai matytu kokie pas jy tepalai?
Posted: 12 Mar 2008, 17:12
by tckd
nepykit wrote:nenu ble, jeigu bachūras turi 1998 brytvą ir prašo super puper reisinginių tepalų, tai skaitau kad čia jau rimta...
tigi jei Gonda tai Repsol libdukai padefaultu.

Posted: 12 Mar 2008, 17:12
by Teo
nepykit wrote:
Abu skaiciai reiskia klampuma, tik vienas prie zemu temperaturu, kitas prie aukstu (darbiniu).

tai vat šitą ir aš žinau, ir man keistai pasirodė tos superduper 0w7 alyvos

tarkim traktoristam rekomenduojama iki 4 laipsnių celsijaus aplinkos temperatūros naudotu 10w-40 alyvą, o virš 4C šilumos - 20w50
Posted: 12 Mar 2008, 17:15
by nepykit
tckd wrote:tigi jei Gonda tai Repsol libdukai padefaultu.

O storms sake y savo piktute Repsol'io jokiu budu nepiltu..

Posted: 12 Mar 2008, 17:15
by Qu'est ce que c'est
nepykit wrote: o nepraso lipduko, kad ir draugai matytu kokie pas jy tepalai?
siaip limpdukaj pirkejui turi buti duodami padifoltu. skitu turetum tai zhinoti

Posted: 12 Mar 2008, 17:21
by nepykit
Teo wrote:tai vat šitą ir aš žinau, ir man keistai pasirodė tos superduper 0w7 alyvos

tarkim traktoristam rekomenduojama iki 4 laipsnių celsijaus aplinkos temperatūros naudotu 10w-40 alyvą, o virš 4C šilumos - 20w50
O "rimtu bachuru" skambinanciu reikia issiklausineti kam jie naudoja savo naujutelaites 98' piktutes ir pagal tai pasiulyti.. faktas, kad vaziuojant gontkese didelis antras skaicius yra privalumas. Is kitos puses - kai pas mus gontkes trunka 20 min tai manau nieko neatsitiktu ir su 10w40 (ar atsitiktu? lenktynininkai papasakokit!)
Posted: 12 Mar 2008, 17:34
by nepykit
Qu'est ce que c'est wrote:nepykit wrote: o nepraso lipduko, kad ir draugai matytu kokie pas jy tepalai?
siaip limpdukaj pirkejui turi buti duodami padifoltu. skitu turetum tai zhinoti

Arba galima pasilikti juos sau ir uzsiklijuoti visus ant vieno mataciklo!! Nu ir tada jau prie Hannerio! Pageidautina an ratelio..
