Motoczysz C1
Posted: 17 Mar 2008, 13:50
Kazkada anksciau atrodo mindaugasa cia rase apie Amerikieciu nuo nulio kuriama sportbaika Motoczysz C1.
Tulas Michael Czysz, istorines saknis turincios motofamilijos atzala sumane ir bando sukurti geriausia pasaulio motocikla. Pradine ideja, kaip suprantu, buvo startuoti MotoGP, taciau akivaizdu, kad pradejus su 990cc varikliu jiems iki ten dabar dar gerokai toli.
Del ko prisiminiau - vakar per Discovery rode tikrai idomu dokumentini filma apie si projekta. Reikalas tikrai ispudingas. Kas nemate - rekomenduoju susirast programa ir paziuret kada kartos, vadinasi amerikoniskai tupavotai "Birth of a Racer". Man patiko.
Development BLOG'as ir daugiau info apie projekta cia:
http://www.motoczysz.com/club/
o cia trumpai paaiskinta apie 990 cc darbini turi, MotoGP ir kuo turetu pavirsti sis projektas ateityje: http://www.motoczysz.com/club/?p=43#more-43
Tulas Michael Czysz, istorines saknis turincios motofamilijos atzala sumane ir bando sukurti geriausia pasaulio motocikla. Pradine ideja, kaip suprantu, buvo startuoti MotoGP, taciau akivaizdu, kad pradejus su 990cc varikliu jiems iki ten dabar dar gerokai toli.
Del ko prisiminiau - vakar per Discovery rode tikrai idomu dokumentini filma apie si projekta. Reikalas tikrai ispudingas. Kas nemate - rekomenduoju susirast programa ir paziuret kada kartos, vadinasi amerikoniskai tupavotai "Birth of a Racer". Man patiko.
Development BLOG'as ir daugiau info apie projekta cia:
http://www.motoczysz.com/club/
o cia trumpai paaiskinta apie 990 cc darbini turi, MotoGP ir kuo turetu pavirsti sis projektas ateityje: http://www.motoczysz.com/club/?p=43#more-43