Page 1 of 1

Nusikalteliai

Posted: 14 Apr 2008, 17:26
by didzhej
Zalias tiltas. Ir ka jumi, matot nors viena valst.nr? Nusikalteliai ir ne kitaip! Bausti tokius reikia, baudomis, o ne kysiais.

Image

Posted: 14 Apr 2008, 17:38
by tckd
prie zaliojo :P idomu kur traukia.
acipalaidave :rock:

Posted: 14 Apr 2008, 17:41
by didzhej
bent jau ant sviesoforo raudono galejo pastoveti, o tai taip lindo, taip rovesi, kad paskiau masinos pypyno, kad pradetu vaziuoti, nes jie jau uz sviesoforo ir nesuprato kada zalia uzsidege :D

Posted: 14 Apr 2008, 19:36
by mindaugasa vol.2
sian respektabiliuosiuose balsiuose, ramioje gatveleje mankstinau kojas, taigis vienas prasinese 0.5m ir kokiu 60kmh.
nepasakyciau, kad malonu paliko. tuomi uzsitarnauja pydero-zalio-medzio varda.

Posted: 14 Apr 2008, 21:32
by didzhej
su raudonu gaidziu 4wd?
skelbiu medziokle. musu priekiniu buferiu asila.
pro mane irgi kosiojasi, o tai kaip reikes vaikus saugot!