Spidi odinis kombezas (for bondage use)

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Spidi odinis kombezas (for bondage use)

Post by didzhej »

Sveiki,

ne as parduodu, as tik pakabinau skelbima.
Parduoda draugas, bet cia nebuna, taigi.. Gal kam reikia

SPIDI kostiumukas, odinis, vientisas. Dydis: 48
Pinigu 1500 LT (derybomis pasiryzes proto ribose)

Idedu iliustracija:
Image

didzhej
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Prieš mėnesį saviškį labai panašiai atrodantį (tik kad SPADA, ne SPIDI :D) pardaviau už 600 Lt. Dėvėjau gal 5 kartus, tad atrodė kaip naujas.

P.S. Brungu! :-$
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Sits naujas kastuoja 2500 Lt

ir SPADA nera lygu SPIDI

ir dar, orientuotas jis i zmones turincius siek tiek maziau pinigu, bet ne per mazai, kad pirktu (arba nepirktu) kokiu nors nereikalingu dalyku.

** uzsistojau parduodama preke, nes pamaniau, kad reikejo **

didzhej
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Gerai gerai, visai nesiruošiau gadint komercijos. Daviau net pliusą už atkaklumą!

Tuoj pasijamsiu kokią normalią tekstilę, iškeisiu cibuką į vfr'ą ir mausiu kruizint. O visi manekenai mirs savo odiniuose klaunkostiumuose :rock:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Pas tave nera dilemos kokius dalkykus pirkti? Pvz. ar nori striukes su apsaugomis ar kokio nors 'sietelio' su apsaugomis ir deveti bet kokia striuke?

didzhej
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Aš čia jau antri metai su savo problemom patarimų prašinėju. Ale kad geriausias patarimas yra eit ir matuotis ;)

Noriu geros aprangos su maksimaliai rimtom apsaugom ir kiek tai įmanoma all-season. Ta prasme atsibodo šalt-prakaituot-šlapt nuo lietaus su odiniais kombiezais. Noriu važiuot patogiai, nebijot lietaus ir tuo pačiu kad nenumirčiau nuo karščio ir nepatogumo, jei neduokdie reik pavalgyt su apranga kokioj pakelės kavinėj.

Nebūtų Aprilia, jau būčiau seniai paėmęs Vaidulio išgirtą H2-out'ą.. O dabar ieškau kažkokio analogo.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

H2outu maciau motogamoj...
Peace ДА!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

As turiu H2OUT'a ir viena brangesniu, su keliais sluoksniais kuriuos galima issegti ir pan. Bet!!! As taip pat manau, kad man siai dienai reikia tokiu: http://www.ride.lt/catalog?item=737 (net tikiu, kad juos ir pirksiu)

Dar imanomas variantas analogiskai atrodantys ACERBIS.

Del EVS manau probl. neturetu but, nes juos naudoja didzioji dalis lietuvos enduristu.

Dar galvoju ar imti tokius ar krosinius, plastikinius.. bet su anais i miesta lysti bus neitin patogu, plius su jais reikes spec.marskineliu, o va su EVS'ais galima nors ir marskinius uzsideti.

didzhej
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Šarvus turiu. Karštą dieną jie gal ir gerai, bet kitų mano reikalavimų (neperlijami, tinkami važinėt šaltu oru) neatitinka.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Mano 2 ct:
- H2Out gerai silpnai endurinant. Minusas - skystos apsaugos
Labiausiai patinkanti isbandyta konfiguracija:

Image

Image

Image (senesnis dezainas)

arba Image

Image
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

acerbis +
oxtar +
visa kita vartotina

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

naudojamos duoto konfigo SHIFT kelnytes
bliam kai bijo karscio pasirodo..
pas rashyda didziule skyle isdygo iskart
mano dar laikesi bet aTkelinejau pora kartu moca ana savaite,
gryztu ziuriu kelias isdeges.. :aikju:
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Ir noriu prideti savo keliolika litu.. jos ir Karcherio bijo! :)

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

as galvojau, kad tik brytvininkai yra manekenai ir nelygis su kokia dieduko kozhufke pralekt.
bet ziuriu, kad endurininkai yra dar labiau manekenai ir jezusmarija, kokie madingi skudureliai!
o ka mantas petruskevichius pasakytu?
heheeee
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

man pasakytu: labas..eee.. eee...
as pasakyciau: donatas
jis: .. aaaa.. jojo, labas kaip olia.
:) nu kazkaip taip!

didzhej
Post Reply