Page 1 of 1

Spidi odinis kombezas 2

Posted: 20 Apr 2008, 23:44
by gediminas
Galbut didzej nesupiks... :)

Emmm.... parduodamas lygiai toks pat kostiumas, tik 58 ismieros :)
Pinigu lygiai tiek pat. Dar yra tokios pat spalvos batai ir pirstines :)

:rock:

Posted: 20 Apr 2008, 23:48
by didzhej
Nu dar ko, didzhej net neketina pykti, as net skatinu. Kaina vienoda uzdejus rodo, kad rinka yra prinokusi panasioms islaidoms/pajamoms, kas visiskai paneigia kito kolegos zodzius, kad brangu :)

Posted: 21 Apr 2008, 10:53
by mindaugasa vol.2
pavyzdziui man sito kombezo reiketu visai, bet kadangi gedeminas nepraktikuoja pavalgyti, tai is plocio i kombeza tilpciau tik 0.53 manes

Posted: 23 Apr 2008, 16:38
by gediminas
taigi issitampys ir bus kaip tik! :roll:

Posted: 23 Apr 2008, 17:23
by mindaugasa vol.2
heh, jau bandziau pora kombezu pratempti. gerai, kad siules ten stiprios CE certified
jauciausi labai seksualus ir nesusikaustes su aptemptu odiniu kombezu