Page 1 of 2
Sarvai
Posted: 22 Apr 2008, 18:23
by wundis
Labadiena,
Sumislijau susumot postus apie sarvus i viena vieta.
I galva jau nebepirma savaite islinkus mintis kad reiktu pajemt sarvus, ne tik tai kad vasara karsta ir tt, bet ir tode kad mano a-stars striukytej tos apsaugos nesukelia patikimumo jausmo (nugaros apsaugu ten nelabai ir yra)
Taigis, in galva lenda pastarieji:
Acerbis KOERTA - letuvoj yra, kaip supratau, bivako pardotuvesna (tckd rase kad konstitucijos prospekte viena yra) - kaina bbz, konpfortas bbz. gal kas reviusa ?
Fox Launch suit - kaina ride.lt pardotuvesia 550, kokibe - bbz, gal kas reviusa ?
SPIDI daigtas. (turiu alergia aprilia.lt pardotuvei) (irasytas tik del to kad pries spidi nieko neturiu ir siaip patikimai atruod). kaina 888 (brangubl*d). kokibe bbz
kas dar. A-stars. bionics. turetu turet motoservisas. kaina - bbz, kokibe - bbz
taips. louise vanucci (co to dolce gabana brandas kokis tais). kaina ~160 euru+bonusai , itogo 550-600 lt (tingiu tiksliai skaiciuot)
prioritetai eiles tvarka: patikimumas/kaina/patogumas/isvaizda
nenoreciau isleist daugiau nei 600 lt. noretusi gyvai pasimatot ir tik tada pirkt o ne aklai pirkt internetu, nesimatavus.
kokios mintys/pardotuves/kiti produktu variantai ?
Posted: 22 Apr 2008, 20:43
by didzhej
uzmirsai ideti:
EVS produkcija

Kaina: 500 LT
O endurininku pamegti sitie EVS Balistic Jersey 22 Ultra X:

Kaina: 550 LT
viskas pas Simona (ride.lt)
Re: Sarvai
Posted: 22 Apr 2008, 22:57
by tckd
wundis wrote:
Acerbis KOERTA - letuvoj yra, kaip supratau, bivako pardotuvesna (tckd rase kad konstitucijos prospekte viena yra) - kaina bbz, konpfortas bbz. gal kas reviusa ?
tigi situos renzs tur ir naudoj.
ir patenkintas ir skaitau, kad issimatavus reikiama dydi, nuderejus nolaida bo klijantu po to bus! preke Vartotina.
wundis wrote:Fox Launch suit - kaina ride.lt pardotuvesia 550, kokibe - bbz, gal kas reviusa ?
FOX sarvu Ride nesu mates..
EVS ciupinejau, negulejo, nelipo, nepatiko..
i Astarsus nespjauciau, bet amerikej pobrangiai buvo
tai naudoju Thor.. dziugina.
beje o kuo isvaizda svarbu?
be maikes an virsaus su visais atrodysi robototokopas.
Posted: 22 Apr 2008, 23:20
by didzhej
thor'ai turi apsaugas raktikaulio virsuje?
siaip atrodo patikimai
gal matei lt kas parDOD?
*** beigi noreciau pamatyti adresa tos parduotuves Konstitucijos pr. ***
Posted: 22 Apr 2008, 23:27
by tckd
didzhej wrote:thor'ai turi apsaugas raktikaulio virsuje?
siaip atrodo patikimai
gal matei lt kas parDOD?
*** beigi noreciau pamatyti adresa tos parduotuves Konstitucijos pr. ***
raktikaulio virsui..ne
lt nemaciau
www.bivakas.lt
Re: Sarvai
Posted: 22 Apr 2008, 23:31
by wundis
tckd wrote:
beje o kuo isvaizda svarbu?
be maikes an virsaus su visais atrodysi robototokopas.
gah. sitoj vietoj turetai but mano paporinimas kad isvaizda yra maziausiai svarbu. tobish ne taip issireiskiau
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 22 Apr 2008, 23:38
by wundis
beje, kur Thor produgcija rast ? po kam kur ir kaip pirkai ? dylershipa artimiausia rodo latvijoj, siaip teoretiskai pamascius is dabartines lokacijos man iki Rygos arciau nei iki Vilniaus

Posted: 22 Apr 2008, 23:53
by tckd
Rygoj manau butu belenkaip pasirinkimas..
my shit is from amerika
nemuitinta ir nepeveminta taigi pYguva.
mx/moto smutkes su siuntimu max 2/3 lt kainos gaunasi..
*su dabartiniu doleris/litas indexu gal ir 1/2 butu..
Posted: 23 Apr 2008, 09:42
by Vito
Galiu Sinisalo pasiulyti. Va tokia:
http://www.sinisalo.com/index.php?id=120&prod=0
Lentynos kaina 420 Lt.
Posted: 23 Apr 2008, 09:52
by Renaz
Vartoju pirmaji Acerbi. Nezinau ka pasakyt, nes sarvai pirmi. Pradzio buvo nepatogu, be to pripratau. Buvo pora batonu, nieko nenutiko (nezinau ar del sarvu). Minusas - matomi blizgantys varztukai turi tendencija atsisukineti, del to turi buti maunami ant locktaito, turi raktikauliu apsaugas ir specialu, lashinius deginanti dirza!
Esu patenkintas, imciau dar. Mokejau 570 Lt.
Aciu, kad esate.
Posted: 24 Apr 2008, 14:35
by wundis
Renaz wrote:Vartoju pirmaji Acerbi. ... Mokejau 570 Lt.
nakagi. vakar buvo apalanktyta liepsnojanti sostine (tipo, snipiskese kazkas vieta vale):
buvo pasimatoti acerbio koerta bei EVS ultra.
acerbio patiko, gerai sedi, patogus. nepatiko tik tai kad nugaros apsauga yra kiek trumpoka:

tipo labiau link siknos dar galetu but
ir nepatiko kaina. bivake 726 man roc. sako suapvalins iki 700. tai ble. kur 570 ? perzvelgus interneta kuzdasi nojauta kad turetu but ~600
i ride.lt pardotuve uzsukau labiau linkdgdkgdamas paziuret fox'o, bet anuju nebuvo, tai teko ziuret evs. kagi - ant kuno nesedi, pati maikutes medziaga acidoda gaidziu ir apsaugom nekvepia. kazkokia "kitajska" man ta ultra. nepatiko.
i motoservisa bionic'o paveizet nebespejau, kotais iki 1800 tik tedirba, na o motopulsas paskutinius scott (nerandu kap atruod) atidave vakar.
paieskos tesiasi ?
Posted: 24 Apr 2008, 15:02
by Andriejus
Naudoju Acerbis sarvus,labai patogus.Mokejau 470lt.
Uzsakinejau cia:
www.robertsmx.com
Posted: 24 Apr 2008, 15:04
by wundis
labadiena! mars i naujoku kanpely. ir isvis. co to za "hakeriu" snifinimo sajtas te tas robertoemix.lt ! nepatikimai atrodo

Posted: 24 Apr 2008, 15:29
by tckd
tigi didzjejus jau isbandes siaja kantora..ain.
o sarvu kainike ty konkurencinga
ypac jei jau nustatyta kad gul gerai
http://www.robertsmx.com/index.php?sid= ... -Koerta%22&
ta proga uzdejau naujokui pliusa, uz teisinga pastaba.
Posted: 24 Apr 2008, 16:15
by didzhej
a) nera raktikaulio apsaugos
b) busiu salia, pasimatuosiu