Page 1 of 2

Sarvai

Posted: 22 Apr 2008, 18:23
by wundis
Labadiena,
Sumislijau susumot postus apie sarvus i viena vieta.
I galva jau nebepirma savaite islinkus mintis kad reiktu pajemt sarvus, ne tik tai kad vasara karsta ir tt, bet ir tode kad mano a-stars striukytej tos apsaugos nesukelia patikimumo jausmo (nugaros apsaugu ten nelabai ir yra)
Taigis, in galva lenda pastarieji:

Acerbis KOERTA - letuvoj yra, kaip supratau, bivako pardotuvesna (tckd rase kad konstitucijos prospekte viena yra) - kaina bbz, konpfortas bbz. gal kas reviusa ?
Image

Fox Launch suit - kaina ride.lt pardotuvesia 550, kokibe - bbz, gal kas reviusa ?

Image


SPIDI daigtas. (turiu alergia aprilia.lt pardotuvei) (irasytas tik del to kad pries spidi nieko neturiu ir siaip patikimai atruod). kaina 888 (brangubl*d). kokibe bbz

Image


kas dar. A-stars. bionics. turetu turet motoservisas. kaina - bbz, kokibe - bbz
Image

taips. louise vanucci (co to dolce gabana brandas kokis tais). kaina ~160 euru+bonusai , itogo 550-600 lt (tingiu tiksliai skaiciuot)
Image

prioritetai eiles tvarka: patikimumas/kaina/patogumas/isvaizda
nenoreciau isleist daugiau nei 600 lt. noretusi gyvai pasimatot ir tik tada pirkt o ne aklai pirkt internetu, nesimatavus.
kokios mintys/pardotuves/kiti produktu variantai ?

Posted: 22 Apr 2008, 20:43
by didzhej
uzmirsai ideti:

EVS produkcija

Image
Kaina: 500 LT

O endurininku pamegti sitie EVS Balistic Jersey 22 Ultra X:
Image
Kaina: 550 LT

viskas pas Simona (ride.lt)

Re: Sarvai

Posted: 22 Apr 2008, 22:57
by tckd
wundis wrote: Acerbis KOERTA - letuvoj yra, kaip supratau, bivako pardotuvesna (tckd rase kad konstitucijos prospekte viena yra) - kaina bbz, konpfortas bbz. gal kas reviusa ?
tigi situos renzs tur ir naudoj.
ir patenkintas ir skaitau, kad issimatavus reikiama dydi, nuderejus nolaida bo klijantu po to bus! preke Vartotina.
wundis wrote:Fox Launch suit - kaina ride.lt pardotuvesia 550, kokibe - bbz, gal kas reviusa ?
FOX sarvu Ride nesu mates..
EVS ciupinejau, negulejo, nelipo, nepatiko..
i Astarsus nespjauciau, bet amerikej pobrangiai buvo
tai naudoju Thor.. dziugina.

Image


beje o kuo isvaizda svarbu?
be maikes an virsaus su visais atrodysi robototokopas.

Posted: 22 Apr 2008, 23:20
by didzhej
thor'ai turi apsaugas raktikaulio virsuje?
siaip atrodo patikimai
gal matei lt kas parDOD?

*** beigi noreciau pamatyti adresa tos parduotuves Konstitucijos pr. ***

Posted: 22 Apr 2008, 23:27
by tckd
didzhej wrote:thor'ai turi apsaugas raktikaulio virsuje?
siaip atrodo patikimai
gal matei lt kas parDOD?

*** beigi noreciau pamatyti adresa tos parduotuves Konstitucijos pr. ***
raktikaulio virsui..ne
lt nemaciau
www.bivakas.lt

Re: Sarvai

Posted: 22 Apr 2008, 23:31
by wundis
tckd wrote: beje o kuo isvaizda svarbu?
be maikes an virsaus su visais atrodysi robototokopas.
gah. sitoj vietoj turetai but mano paporinimas kad isvaizda yra maziausiai svarbu. tobish ne taip issireiskiau ](*,)

Posted: 22 Apr 2008, 23:38
by wundis
beje, kur Thor produgcija rast ? po kam kur ir kaip pirkai ? dylershipa artimiausia rodo latvijoj, siaip teoretiskai pamascius is dabartines lokacijos man iki Rygos arciau nei iki Vilniaus :-k

Posted: 22 Apr 2008, 23:53
by tckd
Rygoj manau butu belenkaip pasirinkimas..
my shit is from amerika
nemuitinta ir nepeveminta taigi pYguva.
mx/moto smutkes su siuntimu max 2/3 lt kainos gaunasi..
*su dabartiniu doleris/litas indexu gal ir 1/2 butu..

Posted: 23 Apr 2008, 09:42
by Vito
Galiu Sinisalo pasiulyti. Va tokia:

http://www.sinisalo.com/index.php?id=120&prod=0

Lentynos kaina 420 Lt.

Posted: 23 Apr 2008, 09:52
by Renaz
Vartoju pirmaji Acerbi. Nezinau ka pasakyt, nes sarvai pirmi. Pradzio buvo nepatogu, be to pripratau. Buvo pora batonu, nieko nenutiko (nezinau ar del sarvu). Minusas - matomi blizgantys varztukai turi tendencija atsisukineti, del to turi buti maunami ant locktaito, turi raktikauliu apsaugas ir specialu, lashinius deginanti dirza! :rock:

Esu patenkintas, imciau dar. Mokejau 570 Lt.

Aciu, kad esate.

Posted: 24 Apr 2008, 14:35
by wundis
Renaz wrote:Vartoju pirmaji Acerbi. ... Mokejau 570 Lt.
nakagi. vakar buvo apalanktyta liepsnojanti sostine (tipo, snipiskese kazkas vieta vale):
buvo pasimatoti acerbio koerta bei EVS ultra.
acerbio patiko, gerai sedi, patogus. nepatiko tik tai kad nugaros apsauga yra kiek trumpoka:
Image
tipo labiau link siknos dar galetu but :-k
ir nepatiko kaina. bivake 726 man roc. sako suapvalins iki 700. tai ble. kur 570 ? perzvelgus interneta kuzdasi nojauta kad turetu but ~600
](*,)

i ride.lt pardotuve uzsukau labiau linkdgdkgdamas paziuret fox'o, bet anuju nebuvo, tai teko ziuret evs. kagi - ant kuno nesedi, pati maikutes medziaga acidoda gaidziu ir apsaugom nekvepia. kazkokia "kitajska" man ta ultra. nepatiko.

i motoservisa bionic'o paveizet nebespejau, kotais iki 1800 tik tedirba, na o motopulsas paskutinius scott (nerandu kap atruod) atidave vakar.

paieskos tesiasi ?

Posted: 24 Apr 2008, 15:02
by Andriejus
Naudoju Acerbis sarvus,labai patogus.Mokejau 470lt.
Uzsakinejau cia:www.robertsmx.com

Posted: 24 Apr 2008, 15:04
by wundis
labadiena! mars i naujoku kanpely. ir isvis. co to za "hakeriu" snifinimo sajtas te tas robertoemix.lt ! nepatikimai atrodo :-k

Posted: 24 Apr 2008, 15:29
by tckd
tigi didzjejus jau isbandes siaja kantora..ain.

o sarvu kainike ty konkurencinga
ypac jei jau nustatyta kad gul gerai :)

http://www.robertsmx.com/index.php?sid= ... -Koerta%22&

ta proga uzdejau naujokui pliusa, uz teisinga pastaba.

Posted: 24 Apr 2008, 16:15
by didzhej
Vito wrote:Galiu Sinisalo pasiulyti. Va tokia:

http://www.sinisalo.com/index.php?id=120&prod=0

Lentynos kaina 420 Lt.
a) nera raktikaulio apsaugos
b) busiu salia, pasimatuosiu