Page 1 of 1
Perku (ieskau) uzvalkalo motui
Posted: 25 Apr 2008, 20:30
by Username
Reikia uzvalkalo motui (HD V-Rod). Senas atlikes nuo brytvos biski netinka, per mazas. Tai ten turbut kokio XXL dydzio reikia?
Gal kas is musu komersantu turi pasirinkima vietoje?
Arba gal kas vezha luisinius variantus?
Posted: 25 Apr 2008, 21:08
by wundis
tagi teo anonsavosi neperseniausiai kad turi!
paveizek
cia
Posted: 25 Apr 2008, 21:14
by Username
O, teo! Prasom bychas atsiliepti!
Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
Posted: 26 Apr 2008, 00:11
by Teo
Username wrote:O, teo! Prasom bychas atsiliepti!
Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
turiu vietoje dormexą - storos minkštos medžiagos uždangalas nuo dulkių viduje, ir aquatex - plonas sintetinis audinys nuo lietaus. galima pačiupinėti. Dydžiai L. kitką atvežčiau per dieną kitą.
http://www.4moto.lt/uzdangalai.html
Re: Perku (ieskau) uzvalkalo motui
Posted: 26 Apr 2008, 00:15
by didzhej
Username wrote:Reikia uzvalkalo motui (HD V-Rod). Senas atlikes nuo brytvos biski netinka, per mazas. Tai ten turbut kokio XXL dydzio reikia?
Gal kas is musu komersantu turi pasirinkima vietoje?
Arba gal kas vezha luisinius variantus?
turiu naudota Louise
naudojau ant BMW F650
viena karta
Imi?
Posted: 26 Apr 2008, 10:54
by Username
Teo wrote:Username wrote:O, teo! Prasom bychas atsiliepti!
Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
turiu vietoje dormexą - storos minkštos medžiagos uždangalas nuo dulkių viduje, ir aquatex - plonas sintetinis audinys nuo lietaus. galima pačiupinėti. Dydžiai L. kitką atvežčiau per dieną kitą.
http://www.4moto.lt/uzdangalai.html
Bet L dydis turbut per mazas bus? Reikia kokio didesnio...tas Vrodas su visais savo aksesuarais ishsisketes kokis taijs
Aquatex OF927 - XL, 250 x 124 x 150cm - kaip sitas? sitas turbut braizo dazus?
Posted: 26 Apr 2008, 14:24
by Yvl
seitan naudoja toki kaip teo stumdo - prie karshtu dudeliu nelimpa. pliusas nax!
Posted: 26 Apr 2008, 16:07
by Username
Teo stumdo daug. Tu apie kuri? Ta L dydzio ar mano paskutini mineta?