Page 1 of 1

Aktualu sportuojantiems (uzklausiau del skausmo po rideout)

Posted: 28 Apr 2008, 14:36
by didzhej
ATSAKYMAS:
issiaiskinau del papildu ir pieno rugsties.

Pagal naujausius tyrimus raumenis skauda ne del pieno rugsties, o del mikrotraumu.

Kad tau neskaudetu reiketu gerti "Gliutamina", jis skatina raumenu atsistatyma.

Geriausias "Gliutaminas" Prolab firmos apie 130,00 Lt/400 g. , kitas variantas ATP 90,00 Lt/300 g., bet man zadejo paziureti ir padaryti nuolaidas tai reiskia, kad sios kainytes negalutines.

Tu pasigalvok, jei nuspresi kad gersi, as paprasysiu kad atveztu :) ir paderimsim :)
Ka manot?

Posted: 28 Apr 2008, 14:37
by tckd
gliutaminas nu ir pavadinims :eyecrazy:

Posted: 28 Apr 2008, 17:13
by Renaz
Manau, Egidijus stumia prie galiojimo laiko pabaigos priartejusias parashas!

DJ, atspejau?

Posted: 28 Apr 2008, 17:18
by didzhej
Nea, as konkreciai pasidomejau pas sporto klube dirbancius.
Ir net zurnala leidziancius.

Anas, parsas, kur stumdo vaikams su galiojimo pabaiga, sokoladinius batonelius, nevertas net Zarasiecio statuso.

Posted: 28 Apr 2008, 17:50
by mindaugasa vol.2
a kodel anksciau skaudedavo del pieno rugsties, ypac susidarancios raumeniui dirbant anaerobiniu rezimu (cia jumi 400 sprintas arba automobilio uzstumimas), o 18 metu po nepriklausomybes nusvere mikrotraumos?
skaitai be reikalo varydavo gliukoze i vena? betgi padedavo!
apsilima reikia daryti ir prasitempima.
o kaip gliutaminas (turbut ta pati gliukoze, tik kitoj rankoj?) padeda mikrtraumas gydyti?

Posted: 28 Apr 2008, 18:14
by didzhej
jis mikrotraumas ikalba neskaudeti
o pieno rugstis nelygis, siuo metu new - advanced bairia, trukimai matai kazkokie.