Page 1 of 1
Upgreidas?
Posted: 29 Apr 2008, 22:25
by gediminas
Posted: 29 Apr 2008, 22:34
by wundis

nu gal ir nieko. kokiem tikslam naudosi ?
PS beje, sian pradejau galvot kad but gerai pradet galvot apie tai koks ir kam bus kitas motoinventorius.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 29 Apr 2008, 22:43
by tckd
sveikyjimai! geroo tourinimo!
wundis wrote:PS beje, sian pradejau galvot kad but gerai pradet galvot apie tai koks ir kam bus kitas motoinventorius. Brick wall
galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie!

Posted: 29 Apr 2008, 23:01
by wundis
tckd wrote:
galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie!

sita reiskini asej jau pastebetai. bet anajam reik gero projektu vadovo darbo
gi noretusi ir bekeles
miskais-piliakalniais pavazinet , ir i kacerga nuvaziot ir kur toliau pakruzint. taigi 3 kap minimum.
nors is kitos puses tarp pirmu dvieju konpromisas koke parketine endurke
na, bet kokiu atveju iki to dar toli

Posted: 29 Apr 2008, 23:02
by gediminas
wundis wrote:
nu gal ir nieko. kokiem tikslam naudosi ?
Pagal paskirti

Isskyrus darbo dienomis - commutinti. Tarp masinu su juo gana sunku vazineti - vairas platus + ranku apsaugos nuo vejo placios.
Posted: 29 Apr 2008, 23:11
by wundis
gediminas wrote:Tarp masinu su juo gana sunku vazineti - vairas platus + ranku apsaugos nuo vejo placios.
vienzo, kaip mano bobute pasakytu "griozdas"

Posted: 30 Apr 2008, 00:21
by didzhej
zinau viena zmogu, moto pasaulyje nemazai moto valandu praleides ir jis sake, kad toks yra geras ir jis net tokio noretu, todel sakau, kad GERAS! nes jis man autoritetas

Posted: 30 Apr 2008, 09:35
by Yvl
pernai pora mano prieteliu su varaderkem skersai afrika kruizino... nu ka as zinau - gryzho visi

Sveikinu!
Posted: 30 Apr 2008, 23:02
by chillis
wundis wrote:tckd wrote:
galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie!

sita reiskini asej jau pastebetai. bet anajam reik gero projektu vadovo darbo
gi noretusi ir bekeles
miskais-piliakalniais pavazinet , ir i kacerga nuvaziot ir kur toliau pakruzint. taigi 3 kap minimum.
nors is kitos puses tarp pirmu dvieju konpromisas koke parketine endurke
na, bet kokiu atveju iki to dar toli

skaitau tai belieka viena iseitis..SUPERMOTO

Posted: 01 May 2008, 07:38
by ezhiukas
idomu kaip tau gausis pakruizint kokius 500 km per diena ant supermoto...
Posted: 01 May 2008, 09:56
by Username
ezhiukas wrote:idomu kaip tau gausis pakruizint kokius 500 km per diena ant supermoto...
O kas vercia vaziuoti 500km per diena?

Posted: 01 May 2008, 15:06
by gediminas
Tai jamkit varadera!
Jokiu problemu nekelia 500km tourinimo.
Posukius pjauna ne ka prasciau nei britva.
Nors ir didelis, bet mieste pakankamai manevringas deka didelio posukio kampo.
Nors ir vairas didelis, bet rankenos ir veidrodeliai auksciau nei lengvuju masinu veidrodeliai (ne taip kaip streetu ir britvu), todel gana lengvai nardo tarp eiliu.
Dvieju cilindru garsas atkreipia pesciuju einanciu per kelia degant raudonaj sviesaj demesi.
Ant sankryzos daro visas varles, zukius karves ir t.t.

LITRAS!
Be kompromisu vaziuoja zvirkeliu, misku ar pievom.
Ir siaip geras motas
