Page 1 of 2
reikia retrovo šalmo
Posted: 12 May 2008, 18:05
by Teo
labadiena,
sugalvojau, kad man visai prie širdies toks štai galvos apdangalas:
gal kas iš vietinių viarslinikų kažką panašaus turi?
p.s. prašau nemaišyti su vat štai tokiu kibiru:
nes tokių tai gausu visur beveik...
Posted: 12 May 2008, 18:09
by gonzas
tipo prie retrovo shalmo sugebesi nustatyti dar zhostkesni veideli?
Posted: 12 May 2008, 18:11
by Teo
gonzas wrote:tipo prie retrovo shalmo sugebesi nustatyti dar zhostkesni veideli?
nenu, ble, noriu ir tiek. veidas mano ir taip žostkas, nevaryk
Posted: 12 May 2008, 18:13
by El Traxo
Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
Posted: 12 May 2008, 18:15
by gonzas
kur tu cia ble zhostkuma matai?

Posted: 12 May 2008, 18:15
by Yvl
El Traxo wrote:Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
tiksliau ji atvazhiuoja atskirai i seliafana suvyniota ir ydeta shalmo viduj

Posted: 12 May 2008, 18:23
by Teo
El Traxo wrote:Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
nihuja. forma skiriasi. dėl to ir klausiu visažinių.
p.s. esu gyvai matęs tokį - tikrai kitoks.
Posted: 12 May 2008, 18:25
by Teo
gonzas wrote:kur tu cia ble zhostkuma matai?
aš apie vidinį kalbėjau

Posted: 12 May 2008, 18:29
by El Traxo
Teo wrote:El Traxo wrote:Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
nihuja. forma skiriasi. dėl to ir klausiu visažinių.
p.s. esu gyvai matęs tokį - tikrai kitoks.
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
Posted: 12 May 2008, 18:32
by Yvl
El Traxo wrote:skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
uij nia, tam efektui pasiekt kaip minimum dar reik shalma numaliavot reudonai ir uzlipdyt per visa pakaushi isilgai 2 juostas is melynos izoliacijos. beigi ant pakausio prisukt trikampi atshvaita.
Posted: 12 May 2008, 18:35
by Teo
El Traxo wrote:
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
aš, kaip aukštajį meninį išsilavinimą turintis grožio specialistas, atsakingai tau sakau, kad taip ir turi būti. dabar labai madoj visokios senienos ir atrodyti, kaip iš močiutės nuotraukų albumo. Pavartyk stilių ir įsitikinsi pats.
Posted: 12 May 2008, 19:16
by El Traxo
Teo wrote:El Traxo wrote:
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
aš, kaip aukštajį meninį išsilavinimą turintis grožio specialistas, atsakingai tau sakau, kad taip ir turi būti. dabar labai madoj visokios senienos ir atrodyti, kaip iš močiutės nuotraukų albumo. Pavartyk stilių ir įsitikinsi pats.
cha. Jei gavai meninį iššilavinimą, žinai, kad dėdei Broniui yra didelė tikimybė atrodyt visai
fisnai, nes viskas pas jį bus natūraliai (gyvenimo būdas, aprėdai ir t.t.) O tu gali atrodyt, o gali ir ne

Už pasiūlymą pavartyt Stilių + -prajuokinai.

Posted: 12 May 2008, 22:48
by Teo
El Traxo wrote:
cha. Jei gavai meninį iššilavinimą, žinai, kad dėdei Broniui yra didelė tikimybė atrodyt visai
fisnai, nes viskas pas jį bus natūraliai (gyvenimo būdas, aprėdai ir t.t.) O tu gali atrodyt, o gali ir ne

kaip turintis meminį išsilavinimą, atsakingai pareiškiu, kad ne viskas kas natūralu yra fisna. Tą patį paantrins ir juozukas savo mados smūgyje
Posted: 12 May 2008, 22:49
by didzhej
i vote: momo odinis salmas. nu ziauriai grazus, iliustracijos reikia?
Posted: 12 May 2008, 22:51
by Teo
didzhej wrote:i vote: momo odinis salmas. nu ziauriai grazus, iliustracijos reikia?
nereikia, žinau, nelabai. ten jau biškį persūdyta... be to, kiekvienas save gerbiantis kitajosų gamintojas savo gaminių paletėje turi bent po vieną tokį. be to visai nenorėjau diskutuoti apie tai koks šalmas gražiausias
