Page 1 of 4

Dzukija 2008

Posted: 18 May 2008, 12:13
by tckd
taivo vakar buvo.
susirinko Visi Vyrai (kas nesusirinko tas nevyrai)

Image

vyru susirinkimo vieta pazymeta zodziu startas

Image

buvo ir vyrukas su huskvarna ir mandrais sarvais :boks:

Image

buvo ir vyru an husaberghu

Image

kurie smauge (deja su bergu ilgai nepasmaugsi, todel viens greit baige..)

Image

o siaip tai kam smaugt kai gali nesmaugt?! :rock:

Image


Nuosirdziai Jusu, Petras is karjero.

Posted: 18 May 2008, 12:19
by didzhej
hehe.. tas su sarvais tai kazkoks gejus! :bootyshake:

Posted: 18 May 2008, 12:27
by tckd
didzhej wrote:hehe.. tas su sarvais tai kazkoks gejus! :bootyshake:
bet uztatai kai moka daryti show!
po finiso :-$ skrenda per vaira, ziurovai negaili aplodisementu.

Posted: 18 May 2008, 12:44
by wundis
patiko. uzdejau pliusa uz binarini pasakojima. o kada bus toks pats renginys tik "Aukstaitija" ? :-k

Posted: 18 May 2008, 15:02
by tckd
wundis wrote:patiko. uzdejau pliusa uz binarini pasakojima. o kada bus toks pats renginys tik "Aukstaitija" ? :-k
bus rudeni kazkada
pernai buvo rugseji
Ištvermės ralis "Aukštaitija 2007"

Posted: 18 May 2008, 22:16
by didzhej
pamaniau, kaip cia sarvu neisbandzius... ir palenkiau rankenuke... gal nepalenkiau, labai jau ten nesurinksi!!! :)

siaip ar taip. jei greitai mota atkeli, tai nesiskaito, kad griuves!!!!

Posted: 19 May 2008, 08:07
by zil130
Puiki apžvalga :-#

Posted: 19 May 2008, 09:10
by mindaugasa vol.2
yspudingay!
o tai kaimynas dare balsiu mirties kilpa? yspudingay!

Posted: 19 May 2008, 12:33
by didzhej
kilpa smelyje dariau, beveik salmu. viskas gavosi nepriekaistingai!!!

Posted: 19 May 2008, 15:16
by Qu'est ce que c'est
kaip devimas salmas

Posted: 19 May 2008, 15:19
by Yvl
Qu'est ce que c'est wrote:kaip devimas salmas
ajajaj. neverauskai, pridedu teisingo devejimo instrukcyje:
Image

Posted: 19 May 2008, 15:23
by El Traxo
Yvl wrote:pridedu teisingo devejimo instrukcyje
:D
tšia kiek "karšių" buvo suvalgyta, kad taip nusmuko?

Posted: 19 May 2008, 15:27
by Yvl
El Traxo wrote:
Yvl wrote:pridedu teisingo devejimo instrukcyje
:D
tšia kiek "karšių" buvo suvalgyta, kad taip nusmuko?
Tche dar nuo pernai... kai buvau jaunas durnas ir nieka nemokejau...

Posted: 19 May 2008, 16:19
by didzhej
Qu'est ce que c'est wrote:kaip devimas salmas
Ohoho kokie kadrai.
Is kur cia patraukei tokia fotke?

Posted: 19 May 2008, 16:22
by Qu'est ce que c'est
keli citroligoniai dalyvavo ir pafotkino http://picasaweb.google.lt/xmasauto/Enduro