Page 1 of 4
Dzukija 2008
Posted: 18 May 2008, 12:13
by tckd
taivo vakar buvo.
susirinko Visi Vyrai (kas nesusirinko tas nevyrai)
vyru susirinkimo vieta pazymeta zodziu startas
buvo ir vyrukas su huskvarna ir mandrais sarvais
buvo ir vyru an husaberghu
kurie smauge (deja su bergu ilgai nepasmaugsi, todel viens greit baige..)
o siaip tai kam smaugt kai gali nesmaugt?!
Nuosirdziai Jusu, Petras is karjero.
Posted: 18 May 2008, 12:19
by didzhej
hehe.. tas su sarvais tai kazkoks gejus!

Posted: 18 May 2008, 12:27
by tckd
didzhej wrote:hehe.. tas su sarvais tai kazkoks gejus!

bet uztatai kai moka daryti show!
po finiso

skrenda per vaira, ziurovai negaili aplodisementu.
Posted: 18 May 2008, 12:44
by wundis
patiko. uzdejau pliusa uz binarini pasakojima. o kada bus toks pats renginys tik "Aukstaitija" ?

Posted: 18 May 2008, 15:02
by tckd
wundis wrote:patiko. uzdejau pliusa uz binarini pasakojima. o kada bus toks pats renginys tik "Aukstaitija" ?

bus rudeni kazkada
pernai buvo rugseji
Ištvermės ralis "Aukštaitija 2007"
Posted: 18 May 2008, 22:16
by didzhej
pamaniau, kaip cia sarvu neisbandzius... ir palenkiau rankenuke... gal nepalenkiau, labai jau ten nesurinksi!!!
siaip ar taip.
jei greitai mota atkeli, tai nesiskaito, kad griuves!!!!
Posted: 19 May 2008, 08:07
by zil130
Puiki apžvalga

Posted: 19 May 2008, 09:10
by mindaugasa vol.2
yspudingay!
o tai kaimynas dare balsiu mirties kilpa? yspudingay!
Posted: 19 May 2008, 12:33
by didzhej
kilpa smelyje dariau, beveik salmu. viskas gavosi nepriekaistingai!!!
Posted: 19 May 2008, 15:16
by Qu'est ce que c'est
Posted: 19 May 2008, 15:19
by Yvl
Qu'est ce que c'est wrote:kaip
devimas salmas
ajajaj. neverauskai, pridedu teisingo devejimo instrukcyje:

Posted: 19 May 2008, 15:23
by El Traxo
Yvl wrote:pridedu teisingo devejimo instrukcyje
tšia kiek "karšių" buvo suvalgyta, kad taip nusmuko?
Posted: 19 May 2008, 15:27
by Yvl
El Traxo wrote:Yvl wrote:pridedu teisingo devejimo instrukcyje
tšia kiek "karšių" buvo suvalgyta, kad taip nusmuko?
Tche dar nuo pernai... kai buvau jaunas durnas ir nieka nemokejau...
Posted: 19 May 2008, 16:19
by didzhej
Qu'est ce que c'est wrote:kaip
devimas salmas
Ohoho kokie kadrai.
Is kur cia patraukei tokia fotke?
Posted: 19 May 2008, 16:22
by Qu'est ce que c'est