Page 1 of 1

Pardod! Acerbis kelieniu apsaugas

Posted: 18 May 2008, 12:26
by didzhej
Supratau, kad jos ne man! - man reikia evs uz brangiau, kazkaip kelienis ne valdiskas, atsibodo zalotis koja, o galu gale ir visai nenaudoti jos, nes zinai, kad gali pasigadinti nuotaika ilgam. Jei kam reikia, kaina tikrai suderinsime! Labai labai suderinsime.

iliustracija: Image

Re: Pardod! Acerbis kelieniu apsaugas

Posted: 19 May 2008, 21:15
by cliff
didzhej wrote:Supratau, kad jos ne man! - man reikia evs uz brangiau, kazkaip kelienis ne valdiskas, atsibodo zalotis koja, o galu gale ir visai nenaudoti jos, nes zinai, kad gali pasigadinti nuotaika ilgam. Jei kam reikia, kaina tikrai suderinsime! Labai labai suderinsime.

iliustracija: Image
atsivezhk ryt pamatuot !

Posted: 19 May 2008, 22:15
by gonzas
a kuom negeros?

ash turiu O'Neal daiktus ant kelienu, esu gausiai patenkintas :rock:

Posted: 19 May 2008, 22:25
by Yvl
gonzas wrote:a kuom negeros?

ash turiu O'Neal daiktus ant kelienu, esu gausiai patenkintas :rock:
gal nedzhiugina? :dontknow:

Posted: 19 May 2008, 22:30
by gonzas
nu gal, nzn. donce gi pas mus jautrus kaip mergaite ImageImage

Posted: 19 May 2008, 23:57
by didzhej
as jau is tu kur reikia apsaugas rinktis ne tokias kur pries traumas, o kur PO ju... anie tik prevencijai ir jokiu budu nesaugo jau sugadinta reikala. :(

Ryt neatvesiu. Nera kaip paimt. Sian nespejau, ryt neturesiu kaip iki isvaziuojant.