Page 1 of 1
Pardod! Acerbis kelieniu apsaugas
Posted: 18 May 2008, 12:26
by didzhej
Supratau, kad jos ne man! - man reikia evs uz brangiau, kazkaip kelienis ne valdiskas, atsibodo zalotis koja, o galu gale ir visai nenaudoti jos, nes zinai, kad gali pasigadinti nuotaika ilgam. Jei kam reikia, kaina tikrai suderinsime! Labai labai suderinsime.
iliustracija:

Re: Pardod! Acerbis kelieniu apsaugas
Posted: 19 May 2008, 21:15
by cliff
didzhej wrote:Supratau, kad jos ne man! - man reikia evs uz brangiau, kazkaip kelienis ne valdiskas, atsibodo zalotis koja, o galu gale ir visai nenaudoti jos, nes zinai, kad gali pasigadinti nuotaika ilgam. Jei kam reikia, kaina tikrai suderinsime! Labai labai suderinsime.
iliustracija:

atsivezhk ryt pamatuot !
Posted: 19 May 2008, 22:15
by gonzas
a kuom negeros?
ash turiu O'Neal daiktus ant kelienu, esu gausiai patenkintas

Posted: 19 May 2008, 22:25
by Yvl
gonzas wrote:a kuom negeros?
ash turiu O'Neal daiktus ant kelienu, esu gausiai patenkintas

gal nedzhiugina?

Posted: 19 May 2008, 22:30
by gonzas
nu gal, nzn. donce gi pas mus jautrus kaip mergaite


Posted: 19 May 2008, 23:57
by didzhej
as jau is tu kur reikia apsaugas rinktis ne tokias kur pries traumas, o kur PO ju... anie tik prevencijai ir jokiu budu nesaugo jau sugadinta reikala.
Ryt neatvesiu. Nera kaip paimt. Sian nespejau, ryt neturesiu kaip iki isvaziuojant.