Page 1 of 1

lenputes. komercija+tipsas

Posted: 06 Aug 2006, 10:51
by mindaugasa
nu, kaip yr?

nepaslaptis, kad turiu viena is didziausiu baltijos salyse gaidosishku lenpuciu/posukiuku kolekcija.
yra ant pardavimo:
1. 2vnt. led'ines gabarito/stopu "shark nose" lenputes is louiso (tinka aftermarketiniams undertailams). E-gepruft
2. 1vnt/ led'inis gabaritu/stop blokas, universalus, staciakanpio formos is louiso. tinka negraziai atrodantiems baikams, atv ir pan. su E
3. 2vnt. besisukancios stop/gabaritu lenputes su stroboskopiniais stabdziais. 5117(?) tipo lizdui. jokiu E, show purposes only. ir dennis kirko. haner best seller, namba uon.
4. ateina louisiniai led'iniai posukiukai. 2+2. sitie bus grazus. gal neparduosiu. berods visi su E
5. raudonos led'ines lenputes. nepamenu lizdo tipo
6. neribotas skaicius su nagu laku dazytu gabaritu/soptu lenpuciu. 5117 lizdui. E reikia nusipiesti paciam arba paprasyti Terentijaus.
7. gaidosiskas led'inis stop/gabaritu blokas su numerio pasvietimu: du apskritimai. ant bendro pagrindo. is louiso. tiks pirdom. "r1 look"!
8. greg's flush mountai (zr. google). led. prabangus, bet vienas biski breztas. 20mm ledus biski reikes pasilituoti, bet nieko sudetingo.
9. elementarus lenpiniai posukiukai is saitekos. gaidiski skaidrus stikliukai, karbon lookblia.

ir viso sito man prisireike, idant suzinoti, jog Shultzas anksciau uz mane susiprato posukiam naudoti golfinius flush mountus po 7.90lt is agrotiekimo!?! wtf??
sviecia geriau uz bile kokius kitus. negaila kreshinti. montavimas hermetiko pagalba elementarus, nuimant plastikus, graziai atsijungia lempute su lizdu. kartoju: kaina 7.90lt. blia.

Posted: 07 Aug 2006, 07:53
by w919
"this thread is worthless without pics!!"

Posted: 07 Aug 2006, 22:40
by mindaugasa
w919 wrote:"this thread is worthless without pics!!"
pac viska matei! kokie dar piks?

Posted: 08 Aug 2006, 09:09
by w919
nu tai sen tai ten.. ne tas!
reiketu pamatyt ta didybe kai jie VISI, vienoj vietoj!!

Posted: 08 Aug 2006, 09:12
by Vee Crunchy
w919 wrote:nu tai sen tai ten.. ne tas!
reiketu pamatyt ta didybe kai jie VISI, vienoj vietoj!!
:mp1: man irgi idomu tik su ta salyga, kad paveiksliukai

Posted: 08 Aug 2006, 14:08
by w919
dar geriau nufilmuok ir papasakok!

e btw minde, kur musu filmas?!

Posted: 08 Aug 2006, 14:11
by mindaugasa
w919 wrote:dar geriau nufilmuok ir papasakok!

e btw minde, kur musu filmas?!
tingiu biski. vakarais kuciausi garazely. iki siol. ateity taip pat ketinu knistis. tik gal biski maziau.

Posted: 08 Aug 2006, 22:44
by Username
manjekaz!