Page 1 of 1

ECOSSE

Posted: 09 Jun 2008, 10:42
by storms

Posted: 09 Jun 2008, 11:02
by mindaugasa vol.2
a kas cia toks? dar vienas zaislas paposinimui?
ir sako kad gyvenimas negereja. brangus zaislai anksciau buvo nisinis reikalas, o dabar mobiliakas su deimantais, ar paauksuoti ratlankiai nesukrecia nieko.

atkreipiu demesi i vairo+veidrodeli ploti. tokiam jau reikia atskiros eismo juostos.


as imsiu savo kovine karvute ir su lenkiskais plastikais smaugsiu kol nukrisiu. paskum vel smaugsiu, jau su su perpistais plastikais, kol nukrisiu.
tada karve peris i kuvaldu kategorija ir vel smaugsiu.

edit: is moto egzotikos man visai patiko italishkas vun. pavadinimas irgi patiko. beje aprasyme yra pamineta, kad placiausia moco vieta, ko gero yra registracijos numeris. hehe

Posted: 09 Jun 2008, 13:54
by sai
mindaugui parein pliusas uz teisinga poziuri =D>