Page 1 of 1

Suuperinis SUZUKI LT atstovų FIASKO...

Posted: 22 Jun 2008, 18:12
by Shtrych
Sveiki,

Noriu padaryti reviesą išreklamuoto SUZUKI OPEN DAY Lietuvoje
http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... /1892291-=(483309219

Tikrai sudomino toks renginys, kad net nepatingėjau užsiregistruoti iš anksto. Netgi anketą atsiuntė su SUZUKI simbolika ir pan. ir pan. Na galvoju, čia chebra rimta - turi būti tikrai įdomu,o dar ir "švedišką stalą pietų metu" žadėjo. Užsiregistravau (anketoje, kitaip nei skelbta skelbimuose, įrašyta, kad tik atrinkti asmenys galės testuoti, ir jie bus informuoti asmeniškai...). Na galvoju - neleis, tai neleis - gulėsiu pleže ar garaže sukinėsiu varžtukus.
Bet į savaitės galą sulaukiau superinių naujienų - paskambino iš LT Suzuki vadybininkas ir (nelabai) džiugiu balsu informavo, kad mano pilka asmenybė pateko į išrinktųjų terpę ir galės išbandyti naujus Suzuki modelius!! JĖGA. Išklausinėjau kas ir kaip - ar nebus problemų jie atvažiuosiu sekmadienį - užtikrino, kad viskas OK - atvažiuokit laukiam.

Taigi sekmadienio rytas - su nekantrumu susimetu "Odas" ir net nepusryčiavęs lekiu į Kačerginę - registracija paskelbta nuo 8 iki 11 val. Nesinori vėluoti. Kaune dar priklabinu draugų važiuoti bent paveizėti į šiuos naujus technikos stebuklus...

Taigi - atvykstam 9:30. Kažkaip keistai tuščia... Tik boksų aikštelė pilna lenkų motociklų..
Vieni lenkai. Jausmas kaip zechpospolitos laikais Vylnio turgaus aikštėje.. turbūt...

Lietuvių SUZUKI atstovų nėra (kieno čia pristatymas? kam?) Užėjus į registraciją neiko nerasta, pakalbėjome su lietuviais teisėjas ar pan. Nieko negali pasakyti - vakar lyg ir buvo kažkas, šiandien neaišku....

Na gerai. Nuotaika "šiek tiek" krito. Išvažiavom pavalgyti. Kirbėjo kvaila mintis dėti.. kryžių ant šito reikalo, tačiau entuziazmas privertė pavalgius sugrįžti.

Grįžtam 10:30.. Rezultas - 0. Vėl registracijoj tuščia, vieni lenkai. Pakalbinau kažkokį teisėjo nurodytą lenką kaip "glavniausią" - apsirengęs su suzuki simbolika, ramsto rimtą suzuki fūrą... Ištrauka iš pokalbio (K- potencialus klientas; L - Lenkas):
K- Laba diena, Lietuvos suzuki atstovai skelbė ir net PATVIRTINO, kad bus prezentacija ir leis išbandyti naujus suzuki modelius. Kur cia registruotis?
L - ???
K - iš atstovybės skambino ir sakė atvažiuoti, viskas ok - tipo jūs atrinktas..
L - ar turite suzuki motociklą?
K - ???? turim (atsiprašau, ką? koks jums skirtumas kokį aš turiu - vėliau išaiškėja klausimo esmė)
L - tai prašau ir važiuokite su juo trasoje.
K - !!!!????
L - jei kalbėjotės su LT atstovais, tai su jais ir toliau kalbėkitės. Beja jų šiandien nėra, nežinome ar bus.
Citatos pabaiga, dėl beprasiveržiančių necenzūrinių žodžių.
taigi 10,45 pasukam namo (na tiksliau nusprendžiau savo apsilankymu pradžiuginti tėvus, kad kelionė veltui nebūtų) - pakeliui užmatomas MB Vito su Suzuki simbolika ir LT numeriais, tačiau dėl sugadintų nervų ir potencialaus LT atsovų snukių išdaužymų nesukame atgal, o padėję DIDELĮ B... atsiprašau KRYŽIŲ ant mūsų super verslininkų traukiam namo.

Šioje situacijoje užmatomas ir vienas pliusas - pas tėvus pasižiūrėjau šiandienos Moto GP.


Taigi revieso pabaiga - reziumė: Bananų respublika - bananų ir verslininkai...

Taigi Sėkmės Suzuki kontorėlės verslininkams,
o aš ir toliau pirksiu atvarytus naudotus moto, detales ir atributiką iš Ebay ar iš Suzuki Rygos atstovybės.


P.S.
Kitą kartą rašykite tiesiai šviesiai - Lenkų track days. Norintys prisijungti - tik su savo moto ir tik su Suzuki.
P.P.S Laukiam skambučio su atsiprašymu, benzino kompensacijos nesitikim.

P.P.P.S. SUPER!!!! SUZUKI ATSTOVYBĖ JAU KLAIPĖDOJE!!!! - tik du kartus bandant juos aplankyti pasitikdavo užrakintos durys.... valandą iki skelbiamos darbo laiko pabaigos....

Oi reikėjo tai iš anksto numatyti....
Gerų visiem išeiginių :rock:

Posted: 22 Jun 2008, 18:22
by Username
Hehe, nu idomiai.

O beje kelinta jus is kacergos (antra karta) isvaziavot? 10.30?

O pacio vaziavimo pradzia kaip supratau nuo 11.00?

Posted: 22 Jun 2008, 19:22
by Shtrych
iš kačerginės išvažiavom apie 10:45 - 11 val. pirmas važiavimas pagal "Organizatorius" 9 val.
tame ir esmė, kad bandžiau išsiaiškinti kas, kur kaip - kas kur registruoja.. tačiau nei trasos teisėjai, nei rimti dėdės su Suzuki atributika nieko negalėjo pasakyti, o paprasčiausiai kas gražiai, o kas tiesiogiai siuntė NX...

toks vaizdas, kad niekas net negirdėjo apie tokius "pareiškimus"
](*,) ](*,)

Labai laukiam SUZUKI atstovų komentarų ir paaiškinimų, o ne puolimo ir pusiau lietuviška pusiau angliškai šnekta visus išvadinant durniais (kaip teko dažnai matyti...)

P.S. telefonu numerius užsiregistravusių turėjo, tai gal reikėjo kažkaip informuoti apie dienotvarkės pasikeitimus? mano darbovietėje, tai yra vadinama verslo etika

Posted: 22 Jun 2008, 19:37
by w919
ghm.. nesinori kaipnors negraziai sneketi, tai pvz gal... gal visi renginiu skirti motociklai dar sestadieni buvo nepatyrusiu testuotoju.. suvazineti? ir sekmadieniui neliko ko testuoti? :( :)

juokaunu, keistai cia jum gavosi, uzjuojauta Shtrych del sugaisto laiko/benzo. :-k

Posted: 22 Jun 2008, 20:10
by mindaugasa vol.2
o tai aplamai kas nors vaziavo trasoje, ar ten nieko nevyko isvis?

Posted: 22 Jun 2008, 20:14
by sai
arba pas Jus ten pajury kazkokia iskreipta verslo etika, arba per retai kaune buni :D
taigi kai stovi uz tvoros ir ziuri- tai labiau noras kyla paturet nerealius aparatus :D tas vadinas marketingu :D toks "renginys" kaip tik i pora lietuviskai kainodarai ir lietuviskam klientu aptarnavimui :D:D


peace :)

Posted: 22 Jun 2008, 21:41
by Username
Shtrych wrote:iš kačerginės išvažiavom apie 10:45 - 11 val. pirmas važiavimas pagal "Organizatorius" 9 val.
tame ir esmė, kad bandžiau išsiaiškinti kas, kur kaip - kas kur registruoja.. tačiau nei trasos teisėjai, nei rimti dėdės su Suzuki atributika nieko negalėjo pasakyti, o paprasčiausiai kas gražiai, o kas tiesiogiai siuntė NX...

toks vaizdas, kad niekas net negirdėjo apie tokius "pareiškimus"
](*,) ](*,)

Labai laukiam SUZUKI atstovų komentarų ir paaiškinimų, o ne puolimo ir pusiau lietuviška pusiau angliškai šnekta visus išvadinant durniais (kaip teko dažnai matyti...)

P.S. telefonu numerius užsiregistravusių turėjo, tai gal reikėjo kažkaip informuoti apie dienotvarkės pasikeitimus? mano darbovietėje, tai yra vadinama verslo etika

as kaip supratau nuo 9 iki 11 registracija, o vaziavimai nuo 11 iki 17h ...? gal tiesiog nesulauket to busiko veluojancio (lietuviai megsta veluoti) :D


Bet zinoma skaitant kitu atsiliepimus tai aisku kad biski kazkas kazkaip idomiai "suorganizavo". Idomu kas vyko veliau, butu idomu is kitu isgirsti

Posted: 22 Jun 2008, 22:05
by mindaugasa vol.2
tai a jau kotrelai nusipelno buti ikelti i lietuvos moto garbes lenta, ar kaip?

Posted: 23 Jun 2008, 11:22
by wundis
taip!

Posted: 23 Jun 2008, 14:14
by efk0nas
:lolol:

Posted: 24 Jun 2008, 10:43
by gonzas
kaip tik mano senas kolega Romka ish motobroliu nuo anos savaite dirba Suzuki Kauno atstovybej. manau rytojaus rytini parukyma pradesiu nuo pamineto reikalo.

Posted: 25 Jun 2008, 08:57
by Vito
Sestadieni po darbu vaziuojant namo buvau trumpam uzsukes.
Nu ka galiu pasakyti - bardakas visiskas. Trasoje treniravosi daug lenku sportininku, tarp ju buvo komanda, kuri dave rukyt daugumai Alpe Adria etape.
Ka ir kur testuoti aisku nebuvo. O testuojantiems maziau patyrusiems itariu buvo smagu kai pro juos lakste kaip pro stovincius kur nori ir kaip nori.

Posted: 25 Jun 2008, 09:49
by wundis
Vito wrote:Sestadieni po darbu vaziuojant namo buvau trumpam uzsukes.
Nu ka galiu pasakyti - bardakas visiskas. Trasoje treniravosi daug lenku sportininku, tarp ju buvo komanda, kuri dave rukyt daugumai Alpe Adria etape.
Ka ir kur testuoti aisku nebuvo. O testuojantiems maziau patyrusiems itariu buvo smagu kai pro juos lakste kaip pro stovincius kur nori ir kaip nori.
JO! KTM'o renginys buvo kur kas geriau ! oj palauk! gi nebuvau! NIEKAS NEPRAINFORMAVO KAD VYKS !
:-# :D

Posted: 25 Jun 2008, 10:10
by Vito
wundis wrote:
JO! KTM'o renginys buvo kur kas geriau ! oj palauk! gi nebuvau! NIEKAS NEPRAINFORMAVO KAD VYKS !
:-# :D
Uztatai buvo tvarka :)

Posted: 25 Jun 2008, 16:31
by efk0nas
Nebuvo mūsų = nebuvo tvarkos :protest: