Page 1 of 7

Lietuvos geriauso motociklo rinkimai

Posted: 26 Jun 2008, 13:18
by mindaugasa vol.2
Laba diena kolegos ir kolegos,

Ivyko klaida ir neturime Lietuvoje Moto Awordsu. Auto turime, o moto ne.
Kadangi autoritetingesnes kolegijos kaip motofrakcija net ir nera, tai butu vieta ir laikas klaida istaisyti.

Siulau siulyti pretendentus i Geriausio Lietuvos Motociklo 2008 titula iki pvz. metu pabaigos.
Tuomet atmesime pasiulytus per klaida ir autokratishku-diktaturiniu budu ishrinksime verchiausia titulo.

Noreciau is karto pasiulyti pora kriteriju - pastabu:
- nemanau, kad protinga butu siulyti bet ka ish chioperiu&co klano. Uz lango 2008-ieji, o ne 1950-ieji ir bet kokia technika uzstrigusi laiko kilpoje tikrai neatspindi laikmechio, nudienos pasiekimu.
-lygia greta imho i geriausiuju titula neturetu pretenduoti taip vadinami kroselkos ir kiti hardai. Apsijuoksime pries Europa su tais motociklu griauciais, rekianciais kastruojamo kiaulio balsu. Nelygis.

Vienok ne kiek ne liudna, kadangi lieka gausus burys ivairaus plauko normaliu motociklu.

Taigi: patogus kelioneje, galingas, patikimas, iperkamas, populiarus, ekonomiskas, grazus, charizmatishkas..... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas


?

Pagarbiai, hehe..
[/b]

Posted: 26 Jun 2008, 13:33
by Arvis
Nesutinku! Jei renkamas motociklininkas - tai motociklas neprieko!

Posted: 26 Jun 2008, 13:35
by mindaugasa vol.2
Arvis wrote:Nesutinku! Jei renkamas motociklininkas - tai motociklas neprieko!
eee... motociklas renkamas, ne motociklininkas.
?

edit: juokingai i tema. ka tik pro broma ivaziavo sunkvezimis, o ant snukio jam uzrasas "geriausias lietuvos sunkvezimis 2008"
?!
net ir sunkvezimiai turi awordsus.

Posted: 26 Jun 2008, 13:36
by Arvis
Atsiimu pries tai buvusia zinute.

Posted: 26 Jun 2008, 13:37
by mindaugasa vol.2
atsiemimas patvirtintas.
dabar prasau siulyti savo kandidata, atsizvelgiant (jei pritariate) i auksciau nurodytus kriterijus.

aciu

Posted: 26 Jun 2008, 13:54
by Yvl
arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI

Posted: 26 Jun 2008, 14:04
by mindaugasa vol.2
Yvl wrote:arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI
ar igaliojo praneshti, ar ne?
tai as jau rasiau apie laiko kilpas.
kaip geriausiu motociklu gali buti isrinktas toks aparatas?
niekaip!
kokioje vertybiu skaleje jis geriausias? vertinimo kriterijai yra pragmatishki, be snobizmo elementu, cia lietuva.

motociklams netelpantiems i geriausiojo rinkimu remus, galite organizuoti alternatyvius awordsus. nieks neuzdraus.
kaip kad buna olimpines zaidyne, po ju seka parolimpines, o dar veliau savo zaidynes organizuoja seksualines mazumos.
ir visi patenkinti

Posted: 26 Jun 2008, 14:22
by ezhiukas
nelabai supratau - o tai sportsteris jau nebe geriausias? Ar kazkam abejoniu iskilo?

Posted: 26 Jun 2008, 14:25
by nepykit
mindaugasa vol.2 wrote:
Yvl wrote:arvis siulo Harley-Davidson FLSTFI
ar igaliojo praneshti, ar ne?
tai as jau rasiau apie laiko kilpas.
kaip geriausiu motociklu gali buti isrinktas toks aparatas?
niekaip!
kokioje vertybiu skaleje jis geriausias? vertinimo kriterijai yra pragmatishki, be snobizmo elementu, cia lietuva.

motociklams netelpantiems i geriausiojo rinkimu remus, galite organizuoti alternatyvius awordsus. nieks neuzdraus.
kaip kad buna olimpines zaidyne, po ju seka parolimpines, o dar veliau savo zaidynes organizuoja seksualines mazumos.
ir visi patenkinti
Is esmes nevisai sutinku su atmetimu. Masinu awardsuose gi irgi buna 100 kategoriju ("geriausias sheimos automobiliukas, geriausias dvivietis roudsterio tipo kupe, geriausias mazas Fiatas ir pan.., zodziu, kad visi gamintojai bent kazkur laimetu).

Cia aisku yra komerciniais pasirekalamvimo sumetimais, taigi mums to nereikia (kolkas? :-k ), bet bent kelios grubios kategorijos gali buti. Pvz: Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius, Geriausias diortas (daugiau nereikia, motoroleriu ir kitokiu pirdu nerinksim).
Be abejo turi buti isrinktas ir geriausias "overall".

Ideja patiko, uzpliusuoju. Dabar belieka isrinkti kompetetinga komisija kuri kompetetingai isrinktu rinkimuose dalyvaujancius dvirÄ…cius kandidatus :)

Posted: 26 Jun 2008, 14:26
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:nelabai supratau - o tai sportsteris jau nebe geriausias? Ar kazkam abejoniu iskilo?
negeriausias. bendraja prasme. nishiniai aparatai, imho.
pralekiu vakare savo malonumui, vejas plaukus tarsho. tuo metu jis pats geriausias. jeigu nesugenda tuo metu. max. 6h per savaite.
kuo daugiau valandu per savaite mocas geriausias, tuom geriau.
brangokas be to, kaip 2 honda cbr 600f.
nors antra vertus ir nuvertejimas menkas

Posted: 26 Jun 2008, 14:34
by ezhiukas
tai kad 883 sportsteris pigesnis uz cbr, 1200 biski brangesnis, kokias 20%, bet tikrai ne dvigubai

Posted: 26 Jun 2008, 14:35
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:vejas plaukus tarsho
cia kam? gal TAU? :lolol:

Posted: 26 Jun 2008, 14:37
by wundis
Labadiena,
mintis patigo afygenai. balatiruoju savo bandita i sekancias kategorijas:

Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius/Streetas, Geriausias diortas/Streetas, ir pagaliau Geriausias Streetas

Reziumuoju:
patogus kelioneje - gi cia seniai zynomas fagtas kad strytu sedesena patogi (ane, w?)
galingas - nuble. galingesnis uz bilekuria zoliapjove !
patikimas - jei neskaiciuot iskrentanciu stabdziu suporto varztu - taip
iperkamas - tikrai taip
populiarus - nu jo. net musu kraste ju mirgete marga
ekonomiskas - as smaugiu, ekonomija tik bailiams ir ameboms. bet siaip jo.
grazus - skonio reikalas. man - taip.
charizmatishkas - tainena*uj. ypac su manimi ant virsaus.

".... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas" - traukia kaimines zyles, baido masinu vairuotojus ir siaip, prie sirdies.
PS 25kw !
PPS ant dokumentu!

Posted: 26 Jun 2008, 14:38
by nepykit
wundis wrote:Labadiena,
mintis patigo afygenai. balatiruoju savo bandita i sekancias kategorijas:

Geriausias metu Sportbaikas/Streetas, Geriausias traktorius/Streetas, Geriausias diortas/Streetas, ir pagaliau Geriausias Streetas

Reziumuoju:
patogus kelioneje - gi cia seniai zynomas fagtas kad strytu sedesena patogi (ane, w?)
galingas - nuble. galingesnis uz bilekuria zoliapjove !
patikimas - jei neskaiciuot iskrentanciu stabdziu suporto varztu - taip
iperkamas - tikrai taip
populiarus - nu jo. net musu kraste ju mirgete marga
ekonomiskas - as smaugiu, ekonomija tik bailiams ir ameboms. bet siaip jo.
grazus - skonio reikalas. man - taip.
charizmatishkas - tainena*uj. ypac su manimi ant virsaus.

".... ar dar bala zino kuo pasizymintis mococyklas" - traukia kaimines zyles, baido masinu vairuotojus ir siaip, prie sirdies.
PS 25kw !
o jis 2008-tu? :-k

Posted: 26 Jun 2008, 14:40
by mindaugasa vol.2
uz wundzio zoliapjove nebalsuosiu, nors visiems pliusams pritariu.
balsuosiu uz panashaus tipo kawasaki arba yamaha zoliapjove, kaip lietuvoje tinkamai palaikomas markes.
o su suzukio lietuvos ar tai lenkijos atstovais reikalu nelabai noreciau tureti.