Page 1 of 2

wazap suckers

Posted: 14 Jul 2008, 23:07
by _heyy
enlarge ur penix!

kas da dar su mazais?

cia raso botas!

ne bet koks, minu su kastiliais ir man viskas gerai :D

o kaip jumi ten su tom velnio mashynkom? :albino:

Posted: 15 Jul 2008, 01:51
by didzhej
sveikas sugrizes (Gerai skamba, arne?)

Re: wazap suckers

Posted: 15 Jul 2008, 09:08
by w919
_heyy wrote:enlarge ur penix!

kas da dar su mazais?

cia raso botas!

ne bet koks, minu su kastiliais ir man viskas gerai :D

o kaip jumi ten su tom velnio mashynkom? :albino:
oOO! hey kaip peniksas is pelenu!!
uzdedu pliusa kad isbalansuot artejanti minusu lietu. :)

kas kojai?

Posted: 15 Jul 2008, 09:39
by nepykit
As tai nesuprantu kam registruotis is naujo, kai dar turi sena useri..? :dontknow:
Ar cia tipo simbolizuoja nauja pradzia ar panasiai? :D

Re: wazap suckers

Posted: 15 Jul 2008, 10:06
by Yvl
w919 wrote:kas kojai?
tas pats kas ir neverauskui - raishteliai susideveje :)

Posted: 15 Jul 2008, 10:12
by _heyy
kojai ne tas pats kas neverauskui :evil:

siuvo nuplysusius raiscius ir abu meniskus ir dar nuramino, kad 25 proc tikimybe, kad meniskai neprigis.

anyway, operacinej buvo fun - seseles, kad netrukdyciau skaityti kosmopolitano, pastoviai leido migdomuosius, o ir filmuka idomu per telika rode, kaip su bulgarke shalint nutrukusius raiscius ir su sautuvu prisaudyt meniskus :-#

Posted: 15 Jul 2008, 10:13
by Renaz
_heyy wrote:kojai ne tas pats kas neverauskui :evil:

siuvo nuplysusius raiscius ir abu meniskus ir dar nuramino, kad 25 proc tikimybe, kad meniskai neprigis.

anyway, operacinej buvo fun - seseles, kad netrukdyciau skaityti kosmopolitano, pastoviai leido migdomuosius, o ir filmuka idomu per telika rode, kaip su bulgarke shalint nutrukusius raiscius ir su sautuvu prisaudyt meniskus :-#
Riebus batonas?

Posted: 15 Jul 2008, 10:16
by _heyy
yep, pries symta metu :chain:

Posted: 15 Jul 2008, 10:25
by Renaz
_heyy wrote:yep, pries symta metu :chain:
Nekas... staiga islindo senos traumos. Ar lindo lindo po mazu islindo... kol uzveike?

Posted: 15 Jul 2008, 10:30
by _heyy
trauma buvo 1999 lapkricio men. pries du metus pablogejo ir pradejom ilga remonto procesa, kol galiausiai priejom kalno virsune - operacija :roll:

Posted: 15 Jul 2008, 10:39
by Yvl
_heyy wrote:kojai ne tas pats kas neverauskui :evil:
taigi ir jo raisciai popieriniai!

Posted: 15 Jul 2008, 11:23
by gonzas
amebom cia ne vieta. savo ligonis gali eit pasiskust i unitazu skyreli pas lolobridzhitus ir iksmenus!



jus sveikina bekiaushiu draugija

anno 2007 07 20 18:40

Posted: 15 Jul 2008, 11:29
by mindaugasa vol.2
klipatu kampelio kalbos.
prasome i klipatu kampeli su kiausiniais (ar be ju), su raisciais (ar be ju)
ten renaz jus paguos

Posted: 15 Jul 2008, 11:39
by gonzas
renaz gerai guodzia?

:gay:

Posted: 15 Jul 2008, 12:01
by _heyy
jamam klipatu kampely!

renaz moderuos?