Page 1 of 2
wazap suckers
Posted: 14 Jul 2008, 23:07
by _heyy
enlarge ur penix!
kas da dar su mazais?
cia raso botas!
ne bet koks, minu su kastiliais ir man viskas gerai
o kaip jumi ten su tom velnio mashynkom?

Posted: 15 Jul 2008, 01:51
by didzhej
sveikas sugrizes (Gerai skamba, arne?)
Re: wazap suckers
Posted: 15 Jul 2008, 09:08
by w919
_heyy wrote:enlarge ur penix!
kas da dar su mazais?
cia raso botas!
ne bet koks, minu su kastiliais ir man viskas gerai
o kaip jumi ten su tom velnio mashynkom?

oOO! hey kaip peniksas is pelenu!!
uzdedu pliusa kad isbalansuot artejanti minusu lietu.
kas kojai?
Posted: 15 Jul 2008, 09:39
by nepykit
As tai nesuprantu kam registruotis is naujo, kai dar turi sena useri..?

Ar cia tipo simbolizuoja nauja pradzia ar panasiai?

Re: wazap suckers
Posted: 15 Jul 2008, 10:06
by Yvl
w919 wrote:kas kojai?
tas pats kas ir neverauskui - raishteliai susideveje

Posted: 15 Jul 2008, 10:12
by _heyy
kojai ne tas pats kas neverauskui
siuvo nuplysusius raiscius ir abu meniskus ir dar nuramino, kad 25 proc tikimybe, kad meniskai neprigis.
anyway, operacinej buvo fun - seseles, kad netrukdyciau skaityti kosmopolitano, pastoviai leido migdomuosius, o ir filmuka idomu per telika rode, kaip su bulgarke shalint nutrukusius raiscius ir su sautuvu prisaudyt meniskus

Posted: 15 Jul 2008, 10:13
by Renaz
_heyy wrote:kojai ne tas pats kas neverauskui
siuvo nuplysusius raiscius ir abu meniskus ir dar nuramino, kad 25 proc tikimybe, kad meniskai neprigis.
anyway, operacinej buvo fun - seseles, kad netrukdyciau skaityti kosmopolitano, pastoviai leido migdomuosius, o ir filmuka idomu per telika rode, kaip su bulgarke shalint nutrukusius raiscius ir su sautuvu prisaudyt meniskus

Riebus batonas?
Posted: 15 Jul 2008, 10:16
by _heyy
yep, pries symta metu

Posted: 15 Jul 2008, 10:25
by Renaz
_heyy wrote:yep, pries symta metu

Nekas... staiga islindo senos traumos. Ar lindo lindo po mazu islindo... kol uzveike?
Posted: 15 Jul 2008, 10:30
by _heyy
trauma buvo 1999 lapkricio men. pries du metus pablogejo ir pradejom ilga remonto procesa, kol galiausiai priejom kalno virsune - operacija

Posted: 15 Jul 2008, 10:39
by Yvl
_heyy wrote:kojai ne tas pats kas neverauskui
taigi ir jo raisciai popieriniai!
Posted: 15 Jul 2008, 11:23
by gonzas
amebom cia ne vieta. savo ligonis gali eit pasiskust i unitazu skyreli pas lolobridzhitus ir iksmenus!
jus sveikina bekiaushiu draugija
anno 2007 07 20 18:40
Posted: 15 Jul 2008, 11:29
by mindaugasa vol.2
klipatu kampelio kalbos.
prasome i klipatu kampeli su kiausiniais (ar be ju), su raisciais (ar be ju)
ten renaz jus paguos
Posted: 15 Jul 2008, 11:39
by gonzas
renaz gerai guodzia?

Posted: 15 Jul 2008, 12:01
by _heyy
jamam klipatu kampely!
renaz moderuos?