Page 1 of 1
elektroninis spidometras
Posted: 25 Jul 2008, 11:10
by danas
gerb. frakcijiečiai, gal kas žinot kur tvarko (ir ar išvis tvarko) elektr.spidikus. Bo maniškis po

tik skaičių apačią berodo (pripratau, suprantu jį iš pusės parodymų, ale gi...)
ačiū iš anksto
Re: elektroninis spidometras
Posted: 25 Jul 2008, 11:13
by mindaugasa vol.2
danas wrote:gerb. frakcijiečiai, gal kas žinot kur tvarko (ir ar išvis tvarko) elektr.spidikus. Bo maniškis po

tik skaičių apačią berodo (pripratau, suprantu jį iš pusės parodymų, ale gi...)
ačiū iš anksto
dar senais laikais vilniuje kontora "lapinas" tvarke (atsukinejo pagrinde) el. spidometrus. zr. sheshkuose.
manau neproblema bus didele pavalyti LCD matricos kontaktus.
Re: elektroninis spidometras
Posted: 25 Jul 2008, 14:29
by Vee Crunchy
mindaugasa vol.2 wrote:
manau neproblema bus didele pavalyti LCD matricos kontaktus.
Man irgi patinka zodis matrica!

Re: elektroninis spidometras
Posted: 25 Jul 2008, 14:34
by w919
Vee Crunchy wrote:mindaugasa vol.2 wrote:
manau neproblema bus didele pavalyti LCD matricos kontaktus.
Man irgi patinka zodis matrica!

kada grishi?
Re: elektroninis spidometras
Posted: 25 Jul 2008, 14:41
by Vee Crunchy
w919 wrote:
kada grishi?
po Krizes.
Re: elektroninis spidometras
Posted: 25 Jul 2008, 14:50
by w919
Vee Crunchy wrote:w919 wrote:
kada grishi?
po Krizes.
nerasyk Jos is didziosios, nes ir as bijau. siaip nuvertejus pinigam dabar pas mus pigus motociklai.
Re: elektroninis spidometras
Posted: 25 Jul 2008, 14:52
by Yvl
w919 wrote:siaip nuvertejus pinigam dabar pas mus pigus motociklai.
A tai va ko mano unitazo niekas nejama - overpraisintas nivalitas pasirodo!
visi is amerikes tik vezhasi 2004 metu po 7000 litu su nusprogusiom zhvakem....
Posted: 26 Jul 2008, 22:26
by didzhej
nic nieko nesuprantu komersijoje... visi mane apipisineja.
delto man poxui kiek dabar kainuoja amerikoniskos gelezeles.
ir siaip. niekas nieko neperka, nes niekas nieko neparduoda... turbut taip turetu but, yvl -nemanai?