BMW kokybes problemos

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

BMW kokybes problemos

Post by w919 »

Tai, shkias, prisiziurejot filmu, prisipirkot BMW, ir sugadinot MARKE:

BMW admits quality control problems
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/ ... -problems/
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Nus, gedimai bjaurūs - imobilaizeris, kuro pompa... o bet identifikuoti ir šalinami keitimo būdu.
A beje, paskutinio tripo metu, nuo Lenkijos iki Švedijos, daugiausiai kolegų sutikta būtent ant nemarkės. Afigennai populiarus daigts :) Jau ir aš noriu :roll:
How does you do?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?

:dontknow:
Image
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?
А у меня хуи как встает, так до потолка достоет...
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv? :dontknow:
kai garaze stovi tai ir drepnas beveik negenda. :albino:
Last edited by tckd on 02 Sep 2008, 10:11, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?

:dontknow:
Abu grazinsi po straipsnio? :)
p.s. ivardink modelius, nors viena rodos zinau G650

didzhej
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Teo wrote:
Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?
А у меня хуи как встает, так до потолка достоет...

Teo teo, ar neuzvalgei kokiu grybuku? :roll: Mes apie BMW kalbam ir ju fenomenalius pardavimus! :rock:
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

didzhej wrote:
Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?

:dontknow:
Abu grazinsi po straipsnio? :)
p.s. ivardink modelius, nors viena rodos zinau G650

G650 X Country ir R 1200


Bet siaip tai vistiek BMW gamina motus tik seniems vyrams :paraolimpas: Technologija dar biski atsilieka normaliai.
Image
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Username wrote:

Bet siaip tai vistiek BMW gamina motus tik seniems vyrams . Technologija dar biski atsilieka normaliai.
eh, jaunimas :) technologijų ištroškęs:) motociklas , kaip ir kitos TP, visų pirma turi būti patikimas ir lengvai remontuojamas kelyje (kalbu apie tuos motociklus, kurie yra skirti važiuoti, o ne prie hanerio/garaže dulkėti). Tad naujausios technologijos aktualios nebent lenktynėms, kur svarbu kiekvienas gramas ir kiekviena sekundės šimtoji... Todėl traktoriai tokie populiarūs, kad gali važiuoti 100 kkm nesukdamas galvos, tik pakeisdamas tepalus ir filtrus, o jei sugenda, gali šalikelėje su keliais ragtais kapremontą pasidaryti :)
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Jo, blyn, ech tas jaunimas.... :D Beje BMW kazkaip tures spresti tas patikimumo problemas, nes nebenuvaziuos senukai tiesiu keliu 100k km jau :evil:
Image
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

nu ale gi cia TEO prirase visokiu nesamoniu.....

Pasakyk Teo kaip su stockiniu irankiu komplektu pakeistum kelyje trukusi HD dirza ir kiek tai truktu????

A?

acakyk
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kodel nesamones. Dirzo keitimas gana ilga procedura, bet dirzas atlaiko apie 100kkm. Taip kad greiciausia jo keisti taip ir neprireiks :)
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

nu cia gi tik tokiu atveju jei dirza idejo labai geras specas ir tinkamai idejo itempe etc.

o jei ne? Tai manau kad kokiai 10-15 valandu ir spec irenkiu paieskoms smagus laikas garantuotas. ar ne?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nelokit bl an HD! >:/
patys nevaziave ne kart, o loja >:/

vaziuoja ir negenda. o jei sugenda tai remontuojam. o jei neremontuojam, tai verte nekrenta. o jei verte krenta, tai sharmo turi. skaityti nuo pradziu.
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nereikia. Vienas manijakas puse milijono su hd nuvaziaves, savo puslapi skelbe kad per 3 valandas salikeleje galima pasikeisti su paprastu irankiu komplektu. Beje, dar reiktu detalizuoti kas per HD - pvz sportsteryje dirzas eina desineje puseje, todel pasikeicia labai paprastai ir greitai. O ir kitiem HD gali nusipirkti tiuningine deze su dirzu desineje.
Post Reply