Page 1 of 1
BMW S1000RR
Posted: 07 Oct 2008, 13:39
by w919
Nu va, sako kad siemet nepristatys, ale WSB lenktyniaus?! O kaip homologacija???
http://www.visordown.com/motorcyclenews ... /5670.html
Posted: 07 Oct 2008, 13:46
by Username
Tai gal pagamins kokius nors special edition pora modeliu kuriuos iskarto nezinomi pirkejai ir nupirks? Arba bus ant pardavimo bet tik orderis, pats motas ateis 2009 pabaigoje. Bet 2009 pavasari uzsakyti gali, tai skaitosi kaip ir "parduodamas". Ir atitinkamai 2009 pavasari gonkese jie jau gales dalyvaut