Page 1 of 1

Ont ratelio

Posted: 28 Nov 2008, 16:16
by Username
Kuo skiriasi Italu ir Ispanu vaziavimas ont ratelio?

Maxas:

http://www.youtube.com/watch?v=xELEQkZ4 ... re=related


Danis:

http://www.youtube.com/watch?v=4NW0Q7U_ ... re=related



:albino:


Edit: nerasau kuris yra kuris, kad sudabryninkei nesuprastu ir pasimete nieko nerasinetu cia.

Posted: 28 Nov 2008, 16:38
by sai
matau megsti pedi :D:D

Posted: 28 Nov 2008, 20:25
by Username
Man tai jis nemaiso, gerai vaziuoja. Bet mindaugui robotukas tai labai patinka :albino: :D

Posted: 01 Dec 2008, 08:08
by danas
pedis paėmė jautį už ragų ir pastatė į vietą :-k
(galima sakyti mOtOdoras) :roll:

Posted: 01 Dec 2008, 09:40
by mindaugasa vol.2
o tai komentaruose vienas raso, kad gaves pedrosos autografa
ir raso, kad dar karta stos i eile gauti
o kai eile prieis, kals pedrui i rope

mano versi butu, kad pedrosa turi kirmeliu. anos ji kankina, nuodija organizma ir gyvenima. uztai tas vargsas vaiksto visuomet susiraukes, persikreipes ir viskuo nepatenkintas.